Hesabım
  Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları
  Ortalama puan
  4,1
  147 Puanlama
  Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları hakkında görüşlerin ?

  4 Kullanıcı yorumları

  5
  0 Eleştiri
  4
  1 Eleştiri
  3
  3 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Sırala
  En yararlı eleştiriler En yeniler En çok eleştiri yazmış üyeler En çok takip edilen üyeler
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takipçi 1.231 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  18 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  serinin devamı olarak oldukça eğlenceliydi. büyük küçük herkes ilemeli.
  gogola
  gogola

  Takipçi 176 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  5 Ağustos 2012 tarihinde eklendi
  Cıvıl cıvıl bir konu. Esprileri, her karekterin kendine has betimlemesi ile başarılı bir animasyon. Esprilerin hepsi yerli yerinde ve kaliteli, karekterler çok iyi tanımlanmış ve başarılı, seslendirme ve müzikler iyi düşünülmüş. Katy Perry çok iyi bir şeçim. Film adeta bir renk cümbüşü. İnsanı hiç sıkmıyor ve kendini izlettiriyor. Senaryoyuda başarılı buldum çünkü amacına ulaşabiliyor diye düşünüyorum. Etkileyeceği yaş skalası için fazlası ile yeterli, İzlenecek kalitede şirin bir yapım olmuş.
  Rollercoaster
  Rollercoaster

  Takipçi 382 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  12 Haziran 2012 tarihinde eklendi
  Bir animasyon filminden beklentilerinizi fazlasiyla karsilayacaktir.Müzikler yine dehset,espriler yine yaratici.Tek eksi olarak gördügüm nokta,ilk iki filmin üstüne yeni birseyler konmamis olmasiydi...7/10
  Ogulcan B.
  Ogulcan B.

  Takipçi 236 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  8 Haziran 2012 tarihinde eklendi
  Sağlam 3D'siyle keyif alabileceğiniz bir animasyon olmuş Madagaskar 3.Açıkçası serinin ilk iki filmini izlememe rağmen pek hatırlamıyorum ama şunu söyleyebilirim ki ilk iki filmi beğenmişseniz bunu da beğenirsiniz çünkü üç filmde hemen hemen aynı seviyede.Baştan sona keyifli,sürükleyici ve komik film ama filmin çoğu hayvanların kendi aralarında geçiyor keşke biraz daha fazla insanlarla-hayvanların yollarda veya başka yerlerde karşılaşmaları olsaydı çünkü insan-hayvan komedisinin lezzeti daha farklı ama bu haliyle de güldürmeyi başarıyor.Filmin en iyi yanı 3D'sinin gerçekten iyi olması hatta ben bir sahnede gerçekten vay be dedim yani filmi izlemek istiyorsanız sinemada izleyin derim.Animasyon seviyorsanız keyif alabileceğiniz bir film Madagaskar 3,hani çok güzel değil ama izlendiğinde keyif veren ve güldrebilen bir film olmuş.Benden izlemeyenler için küçük bir not eğer İstanbul'un Avrupa yakasında oturuyorsanız sakın Carousel'e 3D film izlemeye gitmeyin gözlükleri gerçekten çok sorun çıkartıyor.Son olarak izlerken keyif aldığım zaman zaman güldüğüm ortalama bir animasyon filmi,bence sırf 3D'si için sinemada izlenebilir.

  7/10
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top