Hesabım
  Aşk Sarhoşu
  Ortalama puan
  3,4
  258 Puanlama
  Aşk Sarhoşu hakkında görüşlerin ?

  34 Kullanıcı yorumları

  5
  4 Eleştiri
  4
  8 Eleştiri
  3
  11 Eleştiri
  2
  8 Eleştiri
  1
  1 Eleştiri
  0
  2 Eleştiri
  Erkan Gündoğdu
  Erkan Gündoğdu

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  3,5
  28 Kasım 2021 tarihinde eklendi
  Fim tatlı bir filmdi özellikle müzikleri çok iyi seçmişler aldım hepsini xd. Onun dışında zaman geçirmek için izlenebilir. Birde Jake ve Anne uyumluydu bence.
  Ahmet Büke
  Ahmet Büke

  Takip Et! Takipçi 566 Eleştirisini Oku

  2,0
  23 Kasım 2021 tarihinde eklendi
  feci gereksiz bir romantik komedi… parkınson hastası kız ve ilaç satan adamın aşk hikayesi.. Konu çok kısısr döngü.. Yan roller çok havada kalmış.. Sıkıcı biraz da..
  SuzAnna D.
  SuzAnna D.

  Takip Et! Takipçi 13 Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Ekim 2020 tarihinde eklendi
  Romantik-komedi turunu pek sevmem ama Jake Gyllenhaal var diye izledim,iyiki de izledim!Bekledigimden iyi cikti!.Yagmurlu gunlerde tam izlemelik cerez tadinda -zaman zaman gulduren,huzunlendiren- guzel bi film!
  Cinemain
  Cinemain

  Takip Et! Takipçi 32 Eleştirisini Oku

  0,5
  4 Haziran 2020 tarihinde eklendi
  Aşk konusu bu derece ayağa düşemezdi. Aşık olmak bu değil. AŞK BU DEĞİL. Belinin altıyla düşünmek hiçbir şeyi düşünememeye sebep oluyor aslında ama farkında değiliz. Şehvet hissi mukaddes bir histir. İnsana istediği kişiyle cinsel ilişki kursun diye verilmemiştir. Gayesi göz aydınlığı nesillerin gelmesidir. O bir avanstır. Ama insan o hissini, bu film ve diğer pekçok filmdeki gibi kötüye kullanırsa boynuna ateşten halkalar geçirilse yerindedir. Hiç tavsiye etmiyorum. RUH ve ALGI PROBLEMLERİNE SEBEP OLACAĞI AÇIK BİR FİLM.

  Yapacağı tahribattan sıyrılmak ise günümüz insanı için oldukça zor. Ancak bir Hızır Çeşmesi bulup oradan âb-ı hayat suyunu yudumlarsa yeniden dirilmek mümkün olur. Amma günümüzde Hızır Çeşmesinin Zehir Çeşmesi diye yutturulup üstüne bir de Ziftin su diye içirildiği bir dönemde Hızır Çeşmesini bulabilmek oldukça zor maalesef.

  Ayrıca açık bir şekilde "Beşinci Kol Faaliyetleri"ne hizmet eden bir dizi.

  Sanat adına hiç durmadan çekilen ve şehevanî duyguları tasvir eden bu filmler, AHLAKIN GÜNÜMÜZDE NE DERECE SÜKÛT ETTİĞİNİ AÇIK BİR ŞEKİLDE GÖSTERMEKTEDİR. "Edeb bir tâc imiş nûr-ı Hûdâ’dan/ Giy o tâcı emîn ol her belâdan." der şair. Tavsiyem EDEB TÂCInı giyip BU TÜRLÜ BELALARdan uzak durmanızdır.

  Kadın/erkek fitnesi, pek çok geçmiş milletlerin çöküşüne sebep olmuştur. Evet, geçmişte yaşamış pekçok topluluk ve milletler kadın/erkek fitnesi yüzünden mahv u perişan olmuştur. Roma ve Bizans şehvet ve şehevanî duygular altında kalarak ezildi. O güzelim Endülüs de öyle..
  Tamer Taş
  Tamer Taş

  Takip Et! 94 Eleştirisini Oku

  3,0
  9 Mayıs 2020 tarihinde eklendi
  Jack Gylenhall , zaten aileden film sektörünün içinde olma avantajını her fırsatta yaşatıyor.Kendisini, Brokeback dağı filminde izlediğimde çok beğenmiştim.Bu fllm de ise Yunan mitolojisinde ki sexi tanrı karakteri gibi tüm çekici ve yakışıklılığı ile kadınları baştan çıkarma yolunda , izleyicisini de etkisi altına almayı rahat başarıyor.Bayan partneri yine Brokeback mountain deki Anne Hattaway ile paylaşmışlar ve güzel bir ikili oluşturmuşlar.Konu yine aşk ve sponsor tanıdık bir ilaç markası..Komedi çok fazla yer edinmemiş olsa da , erotizmi ve romantizmi bulabilirsiniz.Sıkılmadan güzel bir vakit geçirmek isteyeceğiniz hoş bir film.Tavsiye ederim.
  Hülya Kizil B
  Hülya Kizil B

  Takip Et! Takipçi 89 Eleştirisini Oku

  2,0
  23 Eylül 2014 tarihinde eklendi
  Bitmesi için sabırsızlıkla beklediğim sıradan bir filmdi, hiç hoşuma gitmedi, sıkıcı!!!
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  4,0
  1 Eylül 2012 tarihinde eklendi
  Edward Zwick filmleri hep ''Oscar'a oynayan'' filmlerdir.Ya da en azından son yıllarda öyle.''Love and Other Drugs''ta da bu seziliyor aslında ancak çok fazla hazzetmediğim bir tür olmasına rağmen çok başarılı bulduğum bir film oldu benim için.Özellikle türde sürekli görülenin aksine altı doldurulmuş özenli karakterler,etkileyici bir dramatik yapı ve iyi oyunculuklar barındırıyor.Özellikle ilk yarısındaki 90'lı yılların hikayeye alttan alta işlenmesi ve oradan ana konuya yapılan geçiş çok başarılı ve kesinlikle bir yönetmenlik başarısı.En büyük eleştiri aldığı nokta ilaç şirketlerini eleştirir gibi başlayıp daha sonra resmen onların reklamına dönüşmesiydi ki etik açıdan yanlış bir tercih olduğu kesin.Bu gibi şeyler gözardı edildiği takdirde sinematografik açıdan iyi bir film var karşımızda.
  adonis
  adonis

  Takip Et! 54 Eleştirisini Oku

  3,0
  12 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  fazla beklenti olmadan izlendiğinde, beğenilebilir bir film. klasik bir konu klasik bir şekilde ele alınmış ama fena sayılmaz. 6.8/10
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  2,0
  7 Ekim 2011 tarihinde eklendi
  romantizmden çok seks sahneleri vardi. komik degildi. ama sonlara dogru konuyu toparlamayi basarmislar.
  Rollercoaster
  Rollercoaster

  Takip Et! Takipçi 382 Eleştirisini Oku

  3,5
  2 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  Film sıradan bir romantik komedi değil,zaten son 15 dakika dışında romantizmden çok erotizm hakimdi.Hatta gereksiz bir erotizm denebilir.İlaç sektörü,hasta kız,90'lar derken sanırım filmin sağlam mesaj kaygısı var diye düşünmeye başlamıştım.Ama mesajların içi boş kaldı.Hathaway fena oynamamış,oldukça beğendim.Romantik komedi gibi görünen ama olmayan hoş ve kendine has bir film istiyorsanız,kaçırmayın...7/10
  Eren-Emrah
  Eren-Emrah

  Takip Et! Takipçi 162 Eleştirisini Oku

  3,5
  12 Mayıs 2011 tarihinde eklendi
  Eğer bu tarz filmler klişeyse, klişeyi seviyorum!
  Doğukan K.
  Doğukan K.

  Takip Et! 36 Eleştirisini Oku

  5,0
  6 Mayıs 2011 tarihinde eklendi
  Film bence gayet iyiydi. Çok keyif aldım izlerken
  nskmourinho
  nskmourinho

  Takip Et! Takipçi 998 Eleştirisini Oku

  2,0
  7 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  Filmde cinsellik abart diye yorum mu olur ne kadar sama film eletirisi yapyorsunuz.Beenmeyen gitmez arkadam ilerde de kendini hadm edersin olur biter.Filme gelince fazla reklams olmu.Srekli o markalarn grnmesi yapayl arttryor.Film deilde bir reklam izliyormu hissi uyandryor 4/10
  sweet-november
  sweet-november

  Takip Et! Takipçi 10 Eleştirisini Oku

  3,0
  12 Mart 2011 tarihinde eklendi
  Film bence vasatın üzerinde çünkü bu tarz senaryolu filmler oldukça yaygın ayrıca film bence erotik komedi kısmı nerere göremedim ben şu kanıdayım Romantizm demek seks yapmak değildir sevgilinizin yanındaykende onun gözlerine bakmak ellerini tutmakta romantizmdir. puanım 6/10
  mertgs
  mertgs

  Takip Et! 23 Eleştirisini Oku

  4,5
  9 Mart 2011 tarihinde eklendi
  Flimde cinsellik varsa izlemeyin ozaman arkadaş.Rtük kapatma cezasımı vericek sanıyorsunuz anlamadımki:))Bence hoş ve güzel bir flimdi.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top