Hesabım
  İntihar Dükkanı
  Ortalama puan
  2,8
  5 Puanlama
  İntihar Dükkanı hakkında görüşlerin ?

  1 Kullanıcı eleştirisi

  5
  0 Eleştiri
  4
  0 Eleştiri
  3
  0 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  1 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  kadir tuğsan y.
  kadir tuğsan y.

  Takip Et! Takipçi 34 Eleştirisini Oku

  1,5
  1 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Çizim tarzı çok orjinal ve renkli-soluk tonlamalar yapılırken özenle seçilmiş. İntihar etmek isteyen bir adamda en fazla koyu birkaç renk var ama olayın gidişatında etkili olanlar hep renkli.
  Üzerinde durduğu konu gayet güzel ama devamı getirilmemiş hissi var.
  Bu insanlar ölmek isteyip, daha fazla insana ölmesinde yardımcı olabilmek için kendini tutuyor. Sigara öldürür ama hayatı kısalttığı için yasak değil. Kesin ölüm olmadan "zevk veren" herşey serbest. Zevk alabiliyorsa ve zevk veren birşey yapmak istiyorsa bir insan, neden illa yaşamını kısaltma odaklı olana yönlenir ki. Bu noktada kız kardeşin yaptığı oryantal dans ona zevk verdiği için yaptığından karakterlerin şaşırması saçma bence. Arabadaki müziğin çaldığı sahnede de. İnsanın zevk aldığı şeyleri yapması için yaşama sevinci olması gerekmiyor.
  Ya da sigaradan sadece ömrünü kısaltmak için zevk almadan içiyorsa, neden tamamen kendini bütün öldürmelerden arta kaln zamanda böyle şeylere kendini vermiyor. Bu teori ilkine göre daha zayıf çünkü "zevk" kavramını tamamen yitirdiğini düşünmüyorum. Bir zevkle gelen bağımlılık olmalı illaki.
  Açık uçlu sorular düşük verme sebebim ama küçük çocuğun ablasını arkadaşlarıyla, çırılçıplak, üstüne birde oryantal yaparken dikizlemesi de yarım puan kırdırttı. Çok rahatsız edici, gereksiz bir sahne. Hayır neden yani!
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top