Hesabım
  Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları
  Ortalama puan
  3,7
  328 Puanlama
  Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları hakkında görüşlerin ?

  24 Kullanıcı yorumları

  5
  4 Eleştiri
  4
  4 Eleştiri
  3
  9 Eleştiri
  2
  6 Eleştiri
  1
  1 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Sırala
  En yararlı eleştiriler En yeniler En çok eleştiri yazmış üyeler En çok takip edilen üyeler
  Ogulcan B.
  Ogulcan B.

  Takipçi 236 değerlendirmeler Takip Et!

  3,0
  7 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları beklediğimden iyi çıktığını söyleyebilirim ben daha sıradan tek düze bir şey izleyeceğimi zannediyordum fakat hiçte öyle olmadı açıkçası izlerken heyecanlandım ve 3D'nin de etkisiyle keyifle izlediğimi söyleyebilirim.Film baştan sona nerdeyse hiç durmuyor hep tempo yükseklerde geziyor ve bu da izleyen için sıkılmamak ve filmden kopmamak anlamına geliyor,filmi sinemada 3D şeklinde izledim şunu söyleyebilirim izlediklerim arasında 3D'yi en iyi kullanan filmlerden biri Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları gerçekten 3D'si hem sağlam hem de filmi ayrı bir izlenebilir kılmış hani 3D olmasa derdim ki sinemada izlemenize gerek yok ama 3D'si sayesinde sinemada izlendiği takdirde paranıza yazık olmaz diyebilirim.Film aslında biraz Van Helsing tarzında fakat sanırım bu film daha iyi yani o filmi beğenenler bu filmi kesin beğenirler heralde,bu tarz filmleri çok sevmem fakat izlerken nerdeyse bir an bile sıkılmadım ve neden bu filme geldim ki tarzında bir soru da sormadım kendi kendime çünkü filmde her ne kadar mantık hataları olsa bile izleyeni içine çekiyor ve heyecanlandırıyor.Son olarak film bence keyifli ve heyecanlı bir film kesin gidip sinemada izleyin demiyorum ama eğer sinemaya gitmek ve kafa dağıtmak istiyorsanız (çok fazla beklentiniz olmadan) bu filmi sinemada ama 3D şeklinde izleyin derim 3D'si olmadan normal bir şekilde sinemada izlemeniz bence gereksiz olur.

  6.5/10
  talip şişman
  talip şişman

  Takipçi 1 değerlendirme Takip Et!

  2,5
  12 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  Film i dün izledim, salon kalabalık sayılırdı, şöyle bir baktığımızda filmden keyif almadım diyen pek az kişi vardır. Oldukça güzel görseller içinde keyifli bir fantastik film yapmışlar.. Fakat filmin süresi oldukça kısa ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor anlayamıyorsunuz. Kısaca hadi sinemaya gidelim dediğinizde vizyon filmleri arasında rahatça seçip izleyebileceğiniz bir film. iyi seyirler ....
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takipçi 1.684 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  6 Mayıs 2013 tarihinde eklendi
  Küçükken masalını okuduğumuz hansel ve gretel den baya bi farklı olmuş öncelikle,2012 versiyonu desek u baştan sona hiç düşmüyor zaten süresi de kısa hemen bitiyor ama özellikle senaryo klişeleşmiş kalıplardan kurtaramamış kendini,daha yenilikçi,farklı olmalıydı yinede 7/10
  volkanick
  volkanick

  Takipçi 683 değerlendirmeler Takip Et!

  1,0
  12 Aralık 2013 tarihinde eklendi
  Bildiğimiz masalı beş dakikada anlatıp kendi kurgusuna geçen film orta çağda yaşanan cadı katliamına değindiği için çok önemli.Sözde mahkemelerde yargılanarak yakılan insanların gördüğü katliam yüzünden günümüzde cadı nesli tamamen tükenmiş yada öldürülme korkusuyla yer altına çekilmiştir.Düşünün eğer cadılar yok edilmemiş olsaydı bugün onların uçan süpürge teknolojileri sayesinde dünya çok daha iyi bir yer olabilirdi.
  Ata Kalinyazgan
  Ata Kalinyazgan

  Takipçi 204 değerlendirmeler Takip Et!

  2,5
  27 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  Gereksiz fazla kanlı, ara sıra sıkıcı ama eğlenceli. Kafa patlatan müzikleri sırasında sesi kısarsanız kulaklarınız için büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Berbat tasarlanmış cadılar sadece katledildikleri sahnelerde işe yarıyorlar. Son sahne tam bir komedi. Eğlenmek isteyen ve zamanını umursamayan boş kafalar için.
  mehmet53
  mehmet53

  Takipçi 126 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  24 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  Hansel ve Gretel'İn günümüz versiyonu 3D izlemenizi tavsiye ederim 3D'siz tuzu eksik olur
  Oguz23
  Oguz23

  Takipçi 76 değerlendirmeler Takip Et!

  2,0
  19 Şubat 2014 tarihinde eklendi
  Daha ollgunca bir film yapılabilirdi çoçuksu cadılar film kısa olduğu için hızlı ilerliyor birşey açıklanmadan konunun içinde buluyorsunuz kendinizi ... daha olgunca ve güzel grafikler ve ortamlarda çekilseydi basit bir film olmazdı...
  Irmık
  Irmık

  Takipçi 3 değerlendirmeler Takip Et!

  2,0
  14 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  Fantastik filmlerin kötüleri arasında sayılabilir. Cadıların makyajları, mimikleri, korkunçluktan öte gülünç. Dev figürü dahi çok sıradan. Konusu ve senaryosu çok basit olmasına rağmen sürekli gerçekleşen saldırılar sayesinde akıcılık sağlanmış. Başrol oyuncuları ve silahlar başarılı.

  spoiler: kızıl dolunaydan kaçan başroldeki cadımız ormanda süpürgesiyle kaçıyor. peki onun önünden giden cadıya hiç benzemeyen şeyler de ne? cadının telleri farketmesi için yaratılmış ve senaryoda hiç adı geçmeyen bir saçmalık olarak kalıyorlar.
  Buse K.
  Buse K.

  Takipçi 2 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  2 Mart 2013 tarihinde eklendi
  harika bir filmdi umarım filmin devamı gelir.......
  Mehtap K.
  Mehtap K.

  Takipçi 1 değerlendirme Takip Et!

  3,0
  1 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  Beyazperde.Com ayrıcalığıyla ön gösterime katılma hakkı elde ettim.Bence eğlencelik bir filmdi,kesinlikle çoçuklara göre değil zaten yaş sınırlaması 15.Jeremy Renner hatırına izledim:))
  Selma T.
  Selma T.

  Takipçi 1 değerlendirme Takip Et!

  4,0
  10 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  bugün izledim .salonda toplam 7-8 kişi vardı yani çok rağbet görmüyo gibi..beğendimmi? beğendim...uçan cadılara bayıldım...
  Yasin T.
  Yasin T.

  Takipçi 1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  3 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  filmi çok beğndm harcdğm zamana deydi en önemlisi oydu zaten hareketli sahneleri çok iyi yapmşlr ikili iyi seçlmiş
  Uğur A.
  Uğur A.

  1 değerlendirme Takip Et!

  3,0
  12 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  Film çokça Van Hellsing ve Supernatural ı andırıyordu. Hatta Hansel'in espiri tarzı Dean'in espirileriyle birebir aynıydı. Gratel de Sam gibi duygusaldı. Çok iyi diyemem ama kötü de diyemem. Ama sinemada izlemeye gerek var mı diye sorarsanız bence yok derim.
  KiMSiN
  KiMSiN

  29 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  5 Ağustos 2014 tarihinde eklendi
  Gayet başarılı fantastik bir aksiyon olmuş. Gretel'e bak hele . Nelerde yaparmış. Gemma arterton gretel rolu cuk oturmuş. İzlenilesi güzel filmlerden. 8/10 hakeder. ( 720 ) O değil de dev nasıl ezdi adamın kafasını bea.
  spider
  spider

  22 değerlendirmeler Takip Et!

  2,5
  19 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Orta karar, vasatın biraz üstü bir film. Sıkmıyor ama o kadar çok mantık hatasına sahip ki yer yer bunaltıyor.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top