Hesabım
  Sihirbazlar Çetesi
  Ortalama puan
  4,2
  831 Puanlama
  Sihirbazlar Çetesi hakkında görüşlerin ?

  27 Kullanıcı yorumları

  5
  3 Eleştiri
  4
  10 Eleştiri
  3
  11 Eleştiri
  2
  3 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  3,5
  29 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Konuya ve oyuncularına göre filmden daha çok beklentim vardı. Güzel, heyecanlı sahneler var. Ama eksik yanları var, akıcı ve heyecanla beklenen bir hikaye oluşturulamamış. Yine de kaliteli bir oyunculuk sergilenmiş diyebilirim.
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! Takipçi 301 Eleştirisini Oku

  2,5
  8 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  Film degisikti. Senaryosu da enteresandi. Sürükleyici. 3/5
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! Takipçi 1.684 Eleştirisini Oku

  3,5
  28 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Sürprizli ve heyecanlı senaryosuyla farklılık yaratan bir film olmuş öncelikle baştan sona bir sonraki sahneni ne olacağı üzerine kafa patlatıyorsunuz,yapılan numaralar ve sihirler etkileyici ama yinede olumlu anlamda bir şeyler eksik kalmış arada filmin içinde illuminati işaretlerini bol bol görüyoruz,aklımıza bazı şeyler gelmedi de değil !
  The-Erinch
  The-Erinch

  Takip Et! Takipçi 217 Eleştirisini Oku

  4,0
  1 Temmuz 2013 tarihinde eklendi
  final zaten süperdi..film desen alıyor sizi içine.. soluksuz izliyorsunuz. çok iyi bir seneryo ve kurgu.
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi 1.698 Eleştirisini Oku

  3,5
  24 Ekim 2014 tarihinde eklendi
  Genelde "popcorn" filmleri için kullanılan, sığ bir tanımdır "izle-geç filmi" tanımı. "Now You See Me"ye tam anlamıyla sığ diyemeyiz belki, ancak nihai sonuç olarak o da bir "izle-geç" ne yazık ki. Fazla derinlemesine düşünmeden izlemek gerekiyor. Boş vakitte, keyif almak için tercih edilecek türden. "Dört Süvari" de perde/ekran albenisi olan isimlerden oluşuyor. Bu ekibin yanında Caine ve Freeman gibi iki efsane, ve Ruffalo ile Laurent gibi son dönemin popüler oyuncuların ikisi var. Açıkçası artık tam anlamıyla gına getiren bazı tercihler de var filmde. Hiç ama hiç gerekli olmayan, inanılmaz yapay duran aşk ilişkisi oluşturma çabası örneğin. Benim penceremden bakıldığında filme çok büyük bir eksi katıyor. Onu klişeleştiriyor. Oysa farklı, eğlenceli ve şaşırtıcı bir film aslında. Bazı değişiklikler yapılırsa çok daha fazla iz bırakan bir eser olabilirmiş. Örneğin o sürekli eğlenceli havasına biraz "Prestige" ve "The Illusionist"te olduğu gibi "oturaklı ve karizmatik" bir hava eklenseydi sanırım daha büyük başarı elde edecekti.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! Takipçi 1.426 Eleştirisini Oku

  4,0
  14 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  gördükleriniz daha doğrusu göremedikleriniz karşısında çok şaşıracağınız ve finaliyle sizi mest edecek bir yapım olduğundan emin olun 8/10
  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  3,0
  21 Nisan 2014 tarihinde eklendi
  Sihir ve sinema her zaman iyi bir ikili olmuştur. Son dönmede Prestij ve Sihirbaz gibi önemli iki filmde vardı. Bu film o filmlerin seviyesinin altında ama yinede izlenmeyi hak ediyor.
  potasyum
  potasyum

  Takip Et! Takipçi 531 Eleştirisini Oku

  4,0
  11 Nisan 2015 tarihinde eklendi
  İzlerken sıkmayan, vaktin nasıl geçtiğini anlaşılmayan çok güzel bir filmdi. sihir, komplo, intikam temalı, tahmin edilebilirliği zor bir film,ünlü kadrosuyla da dikkat çekiyor.
  Ata Kalinyazgan
  Ata Kalinyazgan

  Takip Et! Takipçi 204 Eleştirisini Oku

  2,5
  20 Ekim 2013 tarihinde eklendi
  Sihirbazlar Çetesi, bu yılın belki de en büyük hayal kırıklıklarından biri. Arada uyutmasına rağmen eğlenceli birkaç sahnesi ve hoş birkaç sihirbazlık numarası izlediğimiz sahneler yok değil. Ancak böyle bir kadrodan ve fena olmayan bir fikirle yola çıkılmış iyi sayılabilecek senaryodan çok daha fazlasını bekliyordum. Evet, fikir fena değil ama kurgu rezalet. Sihirbazlar Çetesi, gayet iyi bir film olabilecekken ne yazık ki orta karar bir yapım olarak izle-unut eğlenceliklerinin arasına katılıyor. Gerçekten üzücü... -----Eleştirinin tam hali sitemde.
  Fahri07
  Fahri07

  Takip Et! Takipçi 308 Eleştirisini Oku

  4,0
  5 Kasım 2014 tarihinde eklendi
  Değişik bi sihirbaz filmi olmuş.konu itibariyle prestij filmini andırsada sihirbazlığa farklı açıdan bakılmış.filmin hareketliliği ve ilginç sahneleri güzeldi.sonu ise şaşırtıcı ve beklenmedik bi şekilde bitti.10/8 izleyin...
  Gürkan A.
  Gürkan A.

  Takip Et! Takipçi 164 Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Temmuz 2020 tarihinde eklendi
  Çok güzel bir film ismini taşıyor heyecanlı sürprizli hareketli bir film ikincisini de izleyeceğim ..
  cavo
  cavo

  Takip Et! Takipçi 28 Eleştirisini Oku

  4,5
  5 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Etkileyici film nedir? Beklentin belli bir limiti aşmamışken seni kendi dünyasına alıp şaşırtan filmdir kesinlikle. Sihirbazlar çetesi böyle bir film işte. 2013 de müthiş hasılat yapan, gişeleri alt üst eden filmleri düşününce bu filmin ne kadar da olağanüstü olduğunu düşünmeden edemiyorum. İnsan zekasına hakaret etmeden ve her sürpriziyle senin tatmin eden bu tür filmlerin devamını dilemekten başka yapacak bir şey yok sanırım. Başlangıç, Sihirbaz, Prestij ve şimdi de Sihirbazlar çetesi... İnsan bunları sinemada devamlı görmek istiyor. Ve umarım da görmeye devam ederiz... Saygılar...
  Oral Sayin
  Oral Sayin

  Takip Et! Takipçi 11 Eleştirisini Oku

  4,0
  9 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  Hayranlık uyandıracak illüzyon gösterileri ile dolu, polislerle dalga geçen, bunu yaparken de güldüren bir film. Filmin içinde birkaç kez prestij sahneleri açıklansa da filmin prestiji oldukça farklı çıkıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile izlenmeye değer bir film.
  Hasan Burak T.
  Hasan Burak T.

  Takip Et! Takipçi 36 Eleştirisini Oku

  3,5
  24 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Vakit geçirmek için güzel ve akıcı bir film insanı sıkmıyor. Morgan Freeman pek olmamış ama o role.
  Şamil Ö.
  Şamil Ö.

  Takip Et! Takipçi 171 Eleştirisini Oku

  3,5
  4 Aralık 2014 tarihinde eklendi
  Çok güzel bir film. Baştan sona sıkmadan kendisini izlettiriyor. Oyuncu seçimleri ve performansı da çok iyi. İzlemeye değecek bir film. Ayrıca bu filmi seven arakdaşlar Edward Norton'un başrol oynadığı Sihirbaz filmini de izlerse çok hoşunuza gidecektir.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top