Hesabım
  360
  Ortalama puan
  2,9
  12 Puanlama ve 2 Eleştiri
  dağılımı 2 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  360 hakkında görüşlerin ?

  2 kullanıcı eleştirisi

  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! 789 Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  2,0
  21 Mart 2013 tarihinde eklendi
  Birbirinden bağımsız hikayeleri filmin sonunda buluşturma, birleştirme modası ne zaman başladı tam hatırlamıyorum ama artık şaşırtmadığı için etkilemiyorda. Bir süre ne olacak, ne bitecek merakıyla izlediğiniz film bir süre sonra temposunu kaybediyor. Kötümüydü ? Hayır ama vasatıda aşamıyor bence.
  Didem Ü.
  Didem Ü.

  Takip Et! 1 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  1,0
  31 Ağustos 2012 tarihinde eklendi
  Hayatın içinden farklı insan manzaraları.Kızıyla yaşadığı tartışma sonucu kızının evi terk etmesine yol açan ve bundan suçluluk duyan alkolik bir baba.(Anthony Hopkins).Kızından bir daha haber alamıyor ve hayatından endişe ediyor.Kızını ararken yaptığı bir uçak seyahati sırasında yanında oturan genç kızla tanışıyor.Hava muhalefeti yüzünden uçağın rötar yapması sonucu beraber yemek yemeye karar veriyorlar.Yanlış anlaşılmasın kıza gayet babacan şekilde yaklaşıyor.Yaşlı adam yemek randevuna geç kalınca,kız buluşma yerinde başka bir adamla tanışıyor.Hapishaneden yeni çıkmış,cinsel eğilimleri yüzünden hüküm giymiş bir suçlu.Toplum içinde kendine hakim olmakta zorlanan bu yüzden yalnız kalmak istemeyen bir sapık.
  Kendisinde yaşça küçük bir adamla yasak ilişki yaşayan evli bir kadın.(Rachel Weisz).Kocası (Jude Law) aldatıldığından bihaber.O da çıktığı bir iş gezisinde karısını bir fahişeyle aldatmayı planlıyor. Ancak yapamıyor,yüzüne gözüne bulaştırıyor.
  Fahişelik yapan kadının internet sitesinde profili var.Ve müşteriler tarafından yorum yapılıp tavsiye ediliyor.Fahişelik yapan kadının güzel ve masum bir kız kardeşi var.Her randevuya ablasıyla birlikte gidiyor.Ve ablası çıkana kadar onu bekliyor.Bir seferinde ablasını beklerken,ablasının otelde beraber olduğu karanlık işler yapan adamın sağ koluyla tanışıyor.Adam,kıza kendisini özel şoför olarak tanıtıyor.Sohbet etmeye başlıyorlar.Adam, kızın masumiyetinden etkileniyor.Kız da adamdan hoşlanıyor. Ve masum genç kız hiç yapmayacağı bir şey yapıyor.Ablasını ve her şeyi geride bırakıp hiç tanımadığı bir adamla beraber gidiyor.
  Sonuç olarak bir kesişen hayatlar hikayesi...Ancak bence yönetmen hayatları kesiştirme konusunda pek başarılı olamamış.Hayatlar birbirine teğet geçmiş.Film ,farklı hikayeler anlatan bir kaç kısa filmden oluşuyor sanki.Filmler arasındaki bağlantı kopmuş.Senaryoda bütünlük yok.Bu yüzden etkisini yitirmiş bir film.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top