Hesabım
  thats my boy
  Ortalama puan
  3,1
  25 Puanlama
  thats my boy hakkında görüşlerin ?

  5 Kullanıcı yorumları

  5
  0 Eleştiri
  4
  0 Eleştiri
  3
  1 Eleştiri
  2
  2 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  2 Eleştiri
  Sırala
  En yararlı eleştiriler En yeniler En çok eleştiri yazmış üyeler En çok takip edilen üyeler
  Rollercoaster
  Rollercoaster

  Takipçi 382 değerlendirmeler Takip Et!

  2,0
  4 Kasım 2012 tarihinde eklendi
  Adam Sandler'in iyiden iyiye saçmalamaya basladiginin kaniti bir film.Tamamen cinsel saplantilar üzerine kurulu ve 1-2 yer hariç güldürmeyi basaramiyor...4,5/10
  Ogulcan B.
  Ogulcan B.

  Takipçi 236 değerlendirmeler Takip Et!

  3,0
  17 Kasım 2012 tarihinde eklendi
  Kim ne derse desin Adam Sandler filmleri eğlenceli oluyor arkadaş.Adam Sandler filmleri seven birisi olarak That's My Boy filmini beğendim,oldukça eğlenceli ve keyifli bir film.Baştan sona sürükleyici nerdeyse bir an bile sıkmayan çerezlik komedi filmi nasıl olur sorusunun bence cevabı bu film gereksiz drama veya romantizme de yer verilmeden saf bir komedi That's My Boy.Diğer Adam Sandler filmlerine göre daha küfürlü ve ahlaksız bir film ama zaten artık komedi filmlerinin genelinde küfüre var.Komedi bakımından Adam Sandler ve hafifte Judd Apatow tarzı sevenler için ideal bir komedi diyebilirim evet belki kahkalarla pek gülmedim ama en azından güldüğüm sahneler oldu ve izlerken keyif alıp zamanımı güzel geçirdim.Fakat bazı sahneler fazla mantık dışı olmuş yani fazla sırıtmış,Vanilla Ice filme ayrı bir tat vermiş,filmde kullanılan müzikler gayet güzel.Son olarak That's My Boy keyifli,sürükleyici,eğlenceli ve sürprizlerin de olduğu çerezlik bir yapım,ben izlerken keyif aldım eğer keyifli bir zaman geçirmek isterseniz tavsiye ederim kötü yorumlara da aldırış etmeyin.

  6.5/10
  Ahmet Büke
  Ahmet Büke

  Takipçi 935 değerlendirmeler Takip Et!

  2,5
  23 Ocak 2021 tarihinde eklendi
  çok net sean anders filmi. tabi aynı zamanda buna klasik abd komediside denebilir. Ama sürükleyici. Çok erken yaşta baba olan kötü baba oğlundan af peşinde filmi.. vakit geçirmek için... birazda tebessüm edip insanı yönleri hatırlamak için.. fazla şey beklemeyin gene de
  Seymur S.
  Seymur S.

  1 değerlendirme Takip Et!

  0,5
  3 Mart 2018 tarihinde eklendi
  Berbat senaryo ve cinsel sahnelerden başka bir şey değil.İnsana yalnız kötülük aşılıya bilir.Kesinlikle izlenmemesi gerek.
  Elif Taşdemir
  Elif Taşdemir

  1 değerlendirme Takip Et!

  0,5
  7 Temmuz 2020 tarihinde eklendi
  Filmin amacı at kakası ile fil kakasını karşılaştırıp hangisi daha kötü diye sorgulamaktı sanırım. Adam sandlerı fifty first date ve you may kiss the groom filmi ile beğenmiştim. Eşcinsel haklarına sahip çıkması falan iyi biri oyuncu diye düşündürmüştü. Ama ününü kaybettikçe saçmalamak için herşeyi yapmış bir adam gördüm. Çocuk istismarı alay konusu değildir ve olamaz. Filmi izlerken tek düşündüğüm buydu. Ama o da ne? Çocuk istismarı mı daha kötü yoksa ensest mi diye sormak? Böyle bi sapkınlığa film demek için insanlıktan çıkmış olmak gerekiyor.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top