Hesabım
  Çılgın Hırsız 2
  Ortalama puan
  4,0
  186 Puanlama
  Çılgın Hırsız 2 hakkında görüşlerin ?

  14 Kullanıcı yorumları

  5
  2 Eleştiri
  4
  5 Eleştiri
  3
  5 Eleştiri
  2
  2 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Sarp Baran
  Sarp Baran

  Takip Et! Takipçi 135 Eleştirisini Oku

  4,0
  3 Mayıs 2020 tarihinde eklendi
  En zevkle izlediğim animasyon filmi. İzlemenizi tavsiye ederim. 8.2/10
  Siklotimik Palyaço
  Siklotimik Palyaço

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  3,5
  8 Mart 2014 tarihinde eklendi
  Doğrusu bir hırsız herhalde en çok bu kadar iyi ve aşık olabilir. Önceki filmde oluğu gibi bu filmde de teknoloji ve bilimin kaçık işleyişinden kaynaklanan sonuçların alenen görüldüğünü söyleyebilirim. Ayrıca yaşı kemale ermiş fertlerin aşk arayışındaki problemlere de filmde değinildiği farkedilir bir şekilde filmin kurgusuyla bütünleşmektedir. Ancak film çocuklar için olduğundan bunun ne kadar yerli-yersiz olduğu izleyenin takdirine bırakılmıştır. Kahramanımız kötü olamayan bir kötü olduğu için (takdir edersiniz ki) bu sefer bütün çalışanlarını kaybediyor. Ancak aşk müptelası ve aldığı görevle kafası karışık olduğundan bunu en sonunda fark ediyor. Sonunda her şeye rağmen kahramanlarımız kazanıp yine şarkılar eşliğinde filmi bitiriyorlar. Filmde minyonların çatlaklıkları ve kız çocuklarının sevimlilikleri sürekliliğini korumakla beraber her ikinci film ve ikinci sezon kurgularında olduğu gibi bu filmde de ufak tefek kopukluklar yakalamak mümkün. Yine de sonunda kadar sürükleyiciliğini korumayı başarmış bir filmle karşı karşıya olduğunuz söylenebilir. Filmin yeni versiyonlarında hırsızımızın kendi çocuklarıyla sahne almasını bekleyebiliriz sanıyorum... İyi seyirler...
  seyirci koltuğu
  seyirci koltuğu

  Takip Et! Takipçi 52 Eleştirisini Oku

  3,0
  31 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Serinin ilk filmini seyrettikten sonra beklenti hayli yükselmişti. İkincisi ise bu beklentiyi karşılayamıyor. Neyse ki miyonlar var da sonuna kadar izlenebiliyor. Dedektif kadın karakteri, çizimi dahil başarısızlık örneği olmuş Seyredilir mi derseniz, elbette ancak ilkini düşünmeden.
  TC Mustafa B.
  TC Mustafa B.

  Takip Et! Takipçi 84 Eleştirisini Oku

  4,0
  30 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  ÇOK cici , insanın kalbini ısıtan cinsten... Hele en sondaki annesine dair söylediği şiire bayıldım “uff olunca öper, saçımızı güzelce örer” ..... :) spoiler:
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi 1.698 Eleştirisini Oku

  4,5
  14 Aralık 2013 tarihinde eklendi
  Çok çok eğlendim, fazla da söze gerek yok. Herkese öneriyorum. Efsane karakterler ve uzun süre unutulmayacak, her izlendiğinde bir daha güldürecek olan sahneler var. Seslendirme çok başarılı. Keyifli vakit geçirten bir animasyon ilki gibi.
  Tuğba G.
  Tuğba G.

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Ekim 2013 tarihinde eklendi
  çok güzel ve eğlenceli bir film herkese tercih ederim iyi seyirler
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! Takipçi 1.426 Eleştirisini Oku

  3,0
  20 Ekim 2013 tarihinde eklendi
  ilk filminin kalitesinden ödün vermemiş yine çok eğlenceli 6/10
  Ata Kalinyazgan
  Ata Kalinyazgan

  Takip Et! Takipçi 204 Eleştirisini Oku

  3,5
  9 Ekim 2013 tarihinde eklendi
  İlk film kadar başarılı olamasa da onun kadar eğlendiren Çılgın Hırsız 2'nin senaryosu aslında hiç güçlü değil. İlk filmle az benzerlik taşıyor ancak diğer devam animasyon filmleriyle birçok ortak yanı var. İhanet, aşk, sevgi ve iyilik gibi temaları kullanan filmin çoğu sahnesini tahmin etmeniz mümkün. Filmin belki de en yaratıcı fikri serumla biçim değiştiren minionlar. Biçim değiştiren mor canavar minionlar da en az sarı tatlı minionlar kadar komik tiplemeler olmuş. Zaten şu bir gerçek ki film ilki gibi zekice diyaloglarla değil daha çok minionların maskaralıklarıyla güldürüyor. Ayrıca ilk filme oranla daha fazla minionun olması filmin en büyük artısı. Her kareyi dolduran minionlar, filmin çocuklar kadar büyükleri de eğlendirmesini başarıyor. Sonlara doğru eğlence dozunu ikiye katlayan filmin finali kolay kolay unutulmayacaktır herhalde. "YMCA" ve "I Swear" parçalarının minion cover'ları pardon parodileri filmin en komik sahnelerini oluşturmakla kalmıyor son yılların en komik ve en eğlenceli dakikalarını yaşatıyor. Filmin senaryosunda bazı eksiklikler olabilir ancak ne film güçlü bir senaryoyla önemli bir animasyon olma derdinde ne de biz filmden böyle bir şey bekliyoruz. Giderken eğlenmek için gidiyoruz çıktığımızda da istediğimizi fazlasıyla alıyoruz. Bir çılgın hırsız yerine çılgın babayı izlediğimiz, harika animasyonun devamı pek yeni bir şey sunmasa da seyirciyi pozitif enerjiyle dolduran, son derece sevimli, eğlenceli ve hoş bir animasyon. Filmin, müzikleri ve seslendirmeleri bile ayrı bir unutulmaz animasyon olmasını sağlıyor zira minionlar bu serinin simgesi. Komik mi, şirin mi şirin bu tatlı minionların olduğu 2-3 tane daha animasyona varım ben arkadaş! ----------Bu eleştirinin kısaltılmış halidir, tam olarak sitemden okuyabilirsiniz.
  Yağız Ege Ç.
  Yağız Ege Ç.

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  4 Ekim 2013 tarihinde eklendi
  buuuuuuuuuuuuuununnnnnnnnnnnnnnnnnnnn seansıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı
  Furkan E.
  Furkan E.

  Takip Et! Takipçi 73 Eleştirisini Oku

  2,5
  27 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  Minion'lara odaklı ve kötü adam ikonunu öyle bir evirip çeviriyor ki Gru'nuın kötü adamlar içerisinde gelmiş geçmiş en deneyimsizi olduğunu filmine göre daha çocukça ve 3D'si sırf Minionlar için kullanılmış.Animasyon severler büyük beklentiyle giderse hiç iyi ı için...
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! Takipçi 301 Eleştirisini Oku

  3,5
  9 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  Filmi internetten izledim. Film güzeldi. Özellikle de minyonların biraz daha ön planda olması iyi olmuş. Gerçi filmin senaryosu ilk filme göre zayıf kalmış ama keyiflice izleyebileceğiniz film. 3.5/5
  The-Erinch
  The-Erinch

  Takip Et! Takipçi 217 Eleştirisini Oku

  4,0
  18 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Keyifle izledim... Minionlar çok harika ya :) Animasyon sever bir yetişkin olarak izlemeden geçemezdim ;)
  Mentaemre
  Mentaemre

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  2,5
  2 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Birincisini aratan seri filmler listesine eklendi çoktan despicable me 2. Birincisindeki özgürlük ikincide maalesef yok. Sınırlara sıkışmış, 'kıskanç baba' figürü üzerinden uzun uzun basit basit davranışlarla sahnelerle batırılmış bi film. Minionlar filmi kurtaramamış. Spiderman serisinde ki gibi, iyi tarafın kötü taraf olması, bunun yüzünden dünyanın sonunun gelecek olması. klişede klişe anlayacağınız.

  Birinci filmde ki özgürlük dedim, şöyle ki; birincide ayın çalınması, olay gidişatı, zengin düşmanın evindeki olaylar, kızlara alışması zenginlik ve farklılık katıyordu. bu film daha bi çocuklar için olmuş. beğenemedim.
  Alp Turgut
  Alp Turgut

  Takip Et! Takipçi 39 Eleştirisini Oku

  4,0
  2 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Dünyalar tatlısı minionlarla gülmekten yerlere yatırmaya başaran serinin ikinci filmi "Despicable Me 2 / Çılgın Hırsız 2", eğlenceli, sevimli ve fazlasıyla tatlı bir animasyon. İlk filmde işlenen aile temasını bir sonraki seviyeye götürerek serinin temelini güçlendiren filmin en güzel tarafı ise minionların ilk filme oranla daha fazla sahne sayısı olması. Belki derin ve komplike bir senaryoya sahip değil, ama beklentileri fazlasıyla karşılayan yılın başarılı animasyonlarından biri.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top