Hesabım
  Bir Yudum Sevgi
  Bir Yudum Sevgi
  Vizyon tarihi belirsiz | 1s 35dk | Dramatik komedi
  Yönetmen Atıf Yılmaz
  |
  Senarist Atıf Yılmaz, Fehmi Yaşar
  Oyuncular: Füsun Demirel, Muadelet Tibet, Serra Yılmaz
  Üyeler
  3,2 4 Puanlama, 1 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet

  Bir Yudum Sevgi, evliliklerinde mutsuz olan iki kişinin yollarının kesişmesiyle yaşananları konu ediyor. Dört çocuk sahibi olan Ayşegül, mutsuz bir evliliği olan genç bir kadındır. Evliliğindeki sorunlara bir de maddi sıkıntılar eklenince Ayşegül’ün mutsuzluğu daha da katlanır. Tam da bu sırada benzer sorunlar yaşayan Cemal ile tanışır. Cemal de ailesinin baskısıyla evlenmiş, mutsuz bir evliliğe hapsolmuş bir adamdır. Cemal, Ayşegül’e yardımcı olmak için çalıştığı fabrikada ona iş ayarlar. Aynı fabrikada çalışmalarıyla Cemal ile Ayşegül arasında bir yakınlık olur. Mutluluğu birbirlerinde bulan çift, herkesi arkalarında bırakıp kendilerine yeni bir hayat kurmaya karar verir.

  Öneriler

  Oyuncular

  İzleyici eleştirisi

  Caner Aydın
  Caner Aydın

  56 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  4 Mart 2021 tarihinde eklendi
  spoiler: Filmdeki herkese, onun açısından bakınca haklılık payı yok değil diyebiliyoruz. Aldatılan, aldatan.. Eşiyle ilgilenmeyen, ilgilenilmeyen eş.. Fabrika ortamı da üniversiteden daha iyi :). Spor, duş her şey var :) Gerçek mi acaba o zamanlarda böyle fabrikalar? Eğlence dolular da bir yandan. Bekçi gibi pislik insanlar da var tabi de. Eşleriyle mutlu değillerse boşanmaları her iki taraf için de iyi ...
  Devamını oku

  Fotoğraflar

  Teknik bilgiler

  Ülke Türkiye
  Dağıtımcı -
  Yapım yılı 1984
  Metraj uzun metrajlı film
  İlginç Detaylar -
  Bütçe -
  Dil Türkçe
  Görüntü formatı -
  Renk Renkli
  Ses formatı -
  Yapım formatı -
  Viza numarası -

  Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

  Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri 1984, En iyi film: Dramatik komedi, {Genre} türündeki en iyi filmler : 1984.

  Yorumlar

  Back to Top