Beyazperdem
  Kung Fu Panda 3
  Ortalama puan
  3,9
  80 Puanlama ve 9 Eleştiri
  dağılımı 9 Eleştiri notla
  4 Eleştiri
  2 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Kung Fu Panda 3 hakkında görüşlerin ?

  9 kullanıcı eleştirisi

  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 4210 Takipçi 1 698 Eleştirisini Oku

  3,5
  3 Temmuz 2016 tarihinde eklendi
  Doku olarak ilk iki filme oldukça benziyor tabii ki. Bekleneni karşıladığını düşünüyorum. "Tekrara düştüğü, gişe amaçlı zorla çekildiği" vb. yorumlara da saygım var elbet, ancak "Kung Fu Panda" serisinden ne bekleyebilirsiniz ki zaten daha fazla? Sizi, arkadaşlarınızı veya ailenizi eğlendirecek, hoşça vakit geçirtecek, gülümsemeler (bazen kahkahalar) eşliğinde keyifli bir 90 dakika yaşatacak. Filmin amacı bu zaten. Animasyon alanında Pixar ve Dreamworks zaten son yıllara damga vurmuş durumda ve neredeyse "ortalama" bir film çıkarmıyorlar hiç. İzlediklerimiz sürükleyici, eğlenceli, ortalama üstü yapımlar oluyor. Po sempatik bir karakter. Arkadaşları ve ailesi de öyle. Üçüncü filminde de onları izlemek sıkmadı. Kendi içinde yaratıcılık barındırıyor bu halka da.
  Murat K.
  Murat K.

  Takip Et! 21 Takipçi 188 Eleştirisini Oku

  1,0
  30 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Tamamen gişe amaçlı hazırlanan Kung fu Panda 3’ün sadece 3-4 sahnesinde güldüğümü/eğlendiğimi söylesem filmin hakkını –emin olun- yemiş olmam.Oldukça güvendiğim kişisel gözlemim ise çocukların hiçbirinin filmdeki esprileri anlayamadıkları,gülmedikleri ve eğlenmedikleri yönünde.2.film bile gereksizken anne babaları çocuk zoruyla AVM’lere,-tabi kaldıysa- sinemalara koşturan Kung fu Panda akıllıca bir tercih olmayacaktır.
  Arribas
  Arribas

  Takip Et! 1 Takipçi 38 Eleştirisini Oku

  3,5
  4 Nisan 2016 tarihinde eklendi
  Diger onceki filmlerine gore daha cocuksu ve daha basit espriler olsa da eglencelik bir film sizi gulduruyor mu eglendiriyor mu Evet. O zaman gerisini bosverin tadini cikarin.
  bunyamin29
  bunyamin29

  Takip Et! 8 Takipçi 100 Eleştirisini Oku

  4,5
  19 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Serinin ilk 2 filmini izlemedim keşke izleseydim gerçekten o kadar eğlenceli bir film olmuşki yetişkinlerinde seveceği harika bir film olmuş.
  Everard B.
  Everard B.

  Takip Et! 4 Takipçi 18 Eleştirisini Oku

  4,0
  20 Şubat 2016 tarihinde eklendi
  Kung Fu Panda serisi oldukça başarılı. Devam filmleri konuları ustalıkla işliyor. Bu film de serinin diğer filmlerini aratmıyor. Sonuçta Po'dan bir tane vardı, şimdiyse bir sürü dolusu çok şirin panda oluyor. Ailecek hem yetişkinlerin hem küçüklerin keyifle izleyeceği oldukça komik bir animasyon.
  Batuhan K.
  Batuhan K.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Mart 2016 tarihinde eklendi
  alt yazılısını izledim.film duygusal yönden kusursuz ani duygu değişimleri ile sizi kendisine bağlıyor.
  spoiler: filmde pou ülkesini kurtarmak için hayatını feda ediyor fakat pandalar ve arkadaşları çiğ enerjileri ile puya güç veriyor ve hayatını kurtarıyor
  Ibrahimhalil0320
  Ibrahimhalil0320

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  28 Ocak 2019 tarihinde eklendi
  süüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr hayatımda izlediğim en iyi animasyon şakaları bir yana içten ve samimi gerçekten tek kelimeyle şahane bu na kötü film diyenler daha iyi film islememişlerdir
  KADİR Ö.
  KADİR Ö.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  21 Mart 2016 tarihinde eklendi
  film herzaman ki gibi muhteşemdi ama espiriler basitleşmişti sanki seviyeyi düşürmüşler ama yinede mükemmel..
  Erenay O
  Erenay O

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  7 Eylül 2018 tarihinde eklendi
  Kung fu pandanin her serisi muhtesem bence hep Boyle devam etmeli yeni seriler çabuk çiksin lutfen heyecanla bekliyorum kung fu panda devam etmeli bu animasyon bid harika
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top