Hesabım
  Çılgın Doğumgünü
  Ortalama puan
  2,9
  23 Puanlama ve 5 Eleştiri
  dağılımı 5 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  2 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Çılgın Doğumgünü hakkında görüşlerin ?

  5 kullanıcı eleştirisi

  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! 2470 Takipçi 1 684 Eleştirisini Oku

  3,0
  11 Nisan 2014 tarihinde eklendi
  Hangover'a benziyor birçok yönüyle tabi onun kadar iyi olması mümkün değil,özellikle yine american pie la başlayan bel altı ögelerinden bolca faydalanılmış;komik mi evet ama dönüp tekrar izleyeceğim bir film değil asla 6/10
  volkanick
  volkanick

  Takip Et! 304 Takipçi 683 Eleştirisini Oku

  2,0
  3 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  'Olum var ya amerikada kızlar teklif ediyormuş'' efsanesine inanmış sivilceli ergenleri hedef alan filmlere son zamanlarda gençlik! filmi denilmeye başlanmış görüldüğü kadarıyla.
  Hangover serisinin yazarlarının yazmışken bunu da biz yönetelim dedikleri film Amerikan Pie,Hangover gibi filmlerin izinden gidiyor.Üniversite yıllarında fazla görüşmeyen üç liseli kankanın bir gecelik hikayesi, zaman zaman komik olmakla birlikte arada birbirlerinden sakladıkları gerçekleri öğrenmelerinin üzerine kurulu dramatik yapının eşliğinde anlatılıyor.
  Kendi hayatınızla ilgili kararları kendiniz verin mesajını veren filmdeki parti,içki ve cinsel atraksiyonlar üzerine kurulu bir üniversite yaşamı,abd için bile çok abartılı.
  Üniversiteye gideceklere sözüm bu filmdekilerin binde biri bile burada yok..
  Ogulcan B.
  Ogulcan B.

  Takip Et! 24 Takipçi 236 Eleştirisini Oku

  3,0
  19 Mayıs 2013 tarihinde eklendi
  Gençlik-komedi filmlerini severim en azından insana keyif verir,bu filmi izlemeden önce de hem fragmanından olsun hem filmin The Hangover'ın yazarlarının elinden çıkmış olması gibi etkenlerden fazla olmasada yinede bir beklentim vardı fakat beklentilerim tam karşılanamadı.Film baştan sona nerdeyse hiç sıkmadan ilerliyor ama filmin esas problemi kahkahalar attırarak güldürememesi yani ben filmi izlerken hiç yarıla yarıla güldüğümü hatırlamıyorum evet zaman zaman kıkırdadım fakat kahkalarla güldüğümü hatırlamıyorum bunun bence en büyük sebebi de filmde absürt olayların ve absürt karakterlerin olmaması.Konsept güzel "doğum günü" fakat bu konsept güzel değerlendirilememiş bence nedeni dediğim gibi absürtlük eksik kalmış birçok gençlik filminde olabilecek şeyler bu filmde de vardı sonu bile kliş ilk yarısı ikinci yarısına göre daha güzel hatta filmin ilk yarısının başları belki de filmin en eğlenceli kısımları özellikle ikinci yarıda komedi tamamen azalı olarak ortalama bir gençlik-komedi filmi,sürükleyici,keyifli fakat klişe,sinemada izlemeye değmez ama evde beklentisiz izlenildiği taktirde keyif alınır.

  6/10
  d7gurkan
  d7gurkan

  Takip Et! 3 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  4,0
  21 Mayıs 2013 tarihinde eklendi
  Gerçekten ilk başlarda klasik cinsel şakalar üstünden gidiyorlarmış gibi gözüksede sıkılmadan izleyeceğiniz güzel bir film.. Hayatta yapmak istediklerimiz mi yoksa yapmaya bizi zorlayanlar için mi hayatı yaşıyoruz onu öğretiyor bu yönden iyi...
  Madnex
  Madnex

  Takip Et! 31 Eleştirisini Oku

  2,5
  22 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  Filme büyük umutlar beslemeyin , herkes şunu düşünebilir "Felekten Bir Gece Yaratıcılarından çok iyi komedi filmi falan diye düşünmeyin " normal tarzda komedi filmi sinemada izlediğime pişman değilim gayet eğlendim filmde ama sinemaya verilecek para bence değmez evinizde güzel bir akşam filmi olur.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top