Hesabım
  Havana'da 7 Gün
  Ortalama puan
  2,1
  yayın
  • Habertürk
  • Kültür Mafyası
  • Sabah
  • Tersninja

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  Basın Eleştirisi

  Habertürk

  Yazar: Kerem Akça

  İlgi çekici bir Küba güzellemesi

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk

  Kültür Mafyası

  Yazar: Numan Serteli

  Haftanın yedi gününe temsilen sıralanmış, yedi yönetmenin çektiği, yedi kısa filmden oluşan bir ‘özel' yapım.. En önemli ortak noktayı -adı üstünde- Havana kentinin oluşturduğu bu yedi filmde, gencinden yaşlısına, şehrin yerlisinden turistine kadar geniş bir karakter çeşitliliği bulunuyor..

  Eleştirinin tamamı için: Kültür Mafyası

  Sabah

  Yazar: Atilla Dorsay

  Yine de bu ilginç kent ve bu fıkır fıkır kültür için iyi bir 'girizgah.' Hele hiç görmediyseniz... Hikayelerin kopukluğunun getirdiği eksiklik ise en azından sonuncusunun öncekilerden biriyle kurduğu bağ sayesinde bir ölçüde gideriliyor.

  Eleştirinin tamamı için: Sabah

  Tersninja

  Yazar: Mehmet Serkan Çellik

  Havana'da Yedi Gün (7 dias en La Habana) Leonardo Padura'nın kaleminden çıkan, birbirine pamuk ipliğiyle bağlı yedi kısa senaryonun yedi farklı yönetmen tarafından filme alınmasıyla oluşmuş bir yapım. Ve en az benzer projeler olan Paris, Seni Seviyorum (Paris, je t'aime) ve Seni Seviyorum New York (New York, I Love You) kadar işlevsiz. Kör göze parmak kıvamında ve mesaj kaygısıyla yoğrulmuş.

  Eleştirinin tamamı için: Tersninja
  Daha Fazlasını Göster
  Back to Top