Hesabım
  Suikastçı
  Ortalama puan
  2,7
  62 Puanlama
  Suikastçı hakkında görüşlerin ?

  22 Kullanıcı yorumları

  5
  1 Eleştiri
  4
  1 Eleştiri
  3
  1 Eleştiri
  2
  1 Eleştiri
  1
  4 Eleştiri
  0
  14 Eleştiri
  Baris Ö.
  Baris Ö.

  Takip Et! Takipçi 74 Eleştirisini Oku

  0,5
  29 Temmuz 2018 tarihinde eklendi
  Gene klasik Amerikan propagandası gene klasik herkes kötü Amerikalılar iyi senaryosu ve bu sefer bonus olarak Türkiye ve İstanbul manzaralrı altında ufaktan kahraman conilerin Türkiye'de güya at koşturmalarını da izliyorsunuz. Baştan sona 3. sınıf bile diyemeyeceğim saçma sapan, bilindik, klişe ve tatsız tutsuz bir Amerikan saçmalığı daha. İsmine bakıp sakın aldanmayın ne senaryosu, ne oyunculukları, (ki içinde Michael Keaton,Taylor Kitsch ve Sanaa Lathan gibi oyuncular barındırmasına rağmen) ne de kurgusu bakımından beş para etmez bir yapım. O yüzden ilk 30 dakikadan sonra atlayarak izledim. Çünkü dayanılacak gibi değil. Zaten baş roldeki yapmacık ve zorlama adamımız yen yetme Dylan O'brien tek başına bir facia zaten. Siz siz olun bu filme ayıracağınız zamana gidin Pepe filan izleyin daha fazla kaliteye sahip bir yapım izlemiş olursunuz. Bu ve benzeri saçma sapan sahte Amerikan kahramanlıkları ile dünyadaki herkesten daha doğru ve dürüst olduklarını sanan bu Amerikalıların propaganda saçmalıklarına boşuna zaman harcamayın.Benim puanım 0.50 o 50 de başımızın gözümüzün sadakası olsun.
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! Takipçi 441 Eleştirisini Oku

  2,5
  28 Eylül 2017 tarihinde eklendi
  Dylan O'Brien, kendisini iyi bulduğum bir oyuncu. Her ne kadar bulunduğu filmler o kadar dört dörtlük olmasa da her performansına kendisini iyice adamayı başaran bir oyuncu, Maze Runner filmleri ve Teen Wolf dizisi gibi. Bu yüzden bu film hakkında ilgimi çeken şey, Dylan O'Brien'ın Michael Keaton gibi bir oyuncuyla birlikte başrolde olacak oluşuydu. Üstelik fragmanları hiç de fena değildi. Bu yüzden American Assassin filmini izlemeden önce içimde ufak da olsa bir beklenti vardı.

  "Kız arkadaşına sahilde evlenme teklifi ettiği gün teröristler tarafından saldırıya uğrayan Mitch'in (Dylan O'Brien) sevgilisi öldürülür. Büyük bir depresyona giren Mitch, bunu yapan adamı öldürmek için intikam yemini eder ve büyük bir hırsla çalışmaya başlar. Bu sırada da CIA'nin radarına giren Mitch, gizli bir operasyona dahil olmak için Stan'in (Michael Keaton) başında olduğu bir ekibe katılır. Duygusal yükü ile yüzleşmeye çalışan Mitch, aynı zamanda da bu gizli görevleri tamamlamaya çalışır."

  Dürüst olmam gerekirse, American Assassin'in ilk 45 dakikası oldukça ilgi çekiciydi. Bir intikam öyküsüne ilgi çekici bir giriş yapılmıştı ve genel anlamda yaratılan sert ve gerçekçi atmosferi etkileyici buldum. Üstelik Dylan O'Brien ve Michael Keaton'ın harika performansları, benim için filmi daha sürükleyici bir hale getirdi.

  Ama ne olduysa ilk 45 dakikadan sonra oldu. Film bu ilgi çekici intikam öyküsünden sonra birdenbire tahmin edilebilir bir ajanlık filmine dönüştü. Ve daha sonra film her 15 dakikada daha az ilgi çekici bir hale geldi. Hikayeyi bundan önce rahatça takip edebiliyorken birdenbire ana karakterlerin bulunduğu durumları umursamadığımı ve aksiyon sahnelerini o kadar da etkileyici bulmadığımı fark ettim. Son 30 dakikada nelerin yaşandığını doğru dürüst hatırlamıyorum bile, yaşananlar o kadar sıradandı. Sadece filmin finalinde denizde yaşanan aksiyon sahnesinin ilk 45 dakikada hazırlanan tonla hiçbir alakası olmadığını hatırlıyorum, o kadar.

  Bu noktada filmin rezalet olduğunu düşünebilirsiniz ama aslında değil. American Assassin, gerçekten de iyi bir şekilde başlamasına rağmen bu iyi tempoyu sürdüremeyen bir yapım. Filmi bu son haliyle kesinlikle izleyebilirsiniz fakat bir süreden sonra konuya o kadar ilgi duymayabilirsiniz. Bazı aksiyon sahneleri fena değildi, üstelik film şiddet konusunda aldığı yaş sınırını gerçekten hak etmiş. O'Brien ve Keaton, benim için filmi izlenebilir yaptı. Eğer onlar olmasaydı, American Assassin'i zayıf bir aksiyon filmi olarak görecektim. Filmi izleyip izlememek tamamen size kalmış. Çıkan sonuç kötü değil fakat eğer ilgi çekici bir hikaye görmek ve takip etmesi kolay olan bir film izlemek istiyorsanız, American Assassin tam olarak size göre bir film değil.

  FİLMİN İYİ YANLARI:

  + Dylan O'Brien ve Michael Keaton.

  + Aksiyon sahnelerinin oldukça şiddetli oluşu.

  + İlk 45 dakika.

  FİLMİN KÖTÜ YANLARI:

  - Filmin ilgi çekici tonunu ve karakterlerini birdenbire kaybetmesi.

  - Bir süreden sonra karmaşık bir hal alan senaryo.

  - Taylor Kitsch'in kötü adamını herhangi bir oyuncu oynayabilirdi.

  TOPLAM PUAN: 5.8/10
  Ebru Demir
  Ebru Demir

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  27 Şubat 2020 tarihinde eklendi
  Şuan açmış olduğumuz film istanbula geldiklerinde türkçe ismi olan lokanta hariç hiç bir kısmı Türkiye ile bağlantılı olmayan ülkemizi gelişmemiş arap ülkesiymiş gibi lanse eden bir film
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! Takipçi 1.068 Eleştirisini Oku

  3,0
  28 Ocak 2019 tarihinde eklendi
  Türkiye'de geçen ve sözde Türklerin oynadığı filmde hiç Türk oyuncunun olmamasını anlayamıyorum. Sözde Türkçe konuşulan kısımda altyazıya ihtiyaç duydum. Çerez niyetine izlenebilir.
  Ahmet Büke
  Ahmet Büke

  Takip Et! Takipçi 935 Eleştirisini Oku

  4,0
  12 Ekim 2021 tarihinde eklendi
  amerika iyi. Diğer tüm ortadoğu kötü filmi.. Türkiye gerçekten abartılı kötü gösterilmiş.. Onun dışında sürükleyicilik aksiyon falan iyi düzeyde.. Kadro da güzel iyi film olmuş
  Tayfun D.
  Tayfun D.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  15 Eylül 2017 tarihinde eklendi
  Jandarma bile arapca konusuyor.
  Turkce bir kelime zor duydum.
  Istanbul da filim cekilmemis netbir sekilde ortada plaka orta dogu plakalari.
  Plato tam bir ırak suruye ortami.
  Bildiginiz propaganda yapiliyor.
  Ilk yarida filimden ciktik
  Fozturk13
  Fozturk13

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  23 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Bu film İslamofobi ye hizmet ediyor. ABD nin her zaman ve en iyi yaptığı şey teröristleri Müslüman olarak tanıtmak. Ama dünyanın en büyük terörist ülkesinin Amerika olduğunu bütün dünya biliyor.
  Matt H.
  Matt H.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  22 Eylül 2017 tarihinde eklendi
  Berbat ötesi bir film.
  Türk milletini aşağılayan Amerikan kibirliliğinin en berbat örneklerinden biri. Asla tavsiye etmiyorum.
  yasin D.
  yasin D.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  1,0
  17 Eylül 2017 tarihinde eklendi
  bıktık artık batının müslümanları kötülediği filmlerden. dünya artık uyanmaya başladı. bunu film çekerek kapatamazsınız. terörist sizsiniz..
  K. S.
  K. S.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  17 Eylül 2017 tarihinde eklendi
  Daha filmin basinda musluman teroristler olarak gosterilen kisilerden nefret ediyorsunuz. Teroristler yeni uye almadan once mirac ile ilgili soru soruyorlar. Amerikali kotuye "sen namaz kiliyor musun" diye soruldugunda yaptigi kotulukten icin "bu da benim namazim" diyor. Ben ne yazik ki para verip izledim.
  Fulya a
  Fulya a

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  29 Ekim 2018 tarihinde eklendi
  Bu flimdeki gibi Türkiye'de at koşturamazsınız herseyi ters anlatan bir flim yine yapmışlar yapacaklarını birde bizimkiler puan vermiş bu flime yazık flimdeki yalanları görmek isterseniz izleyin ama puan bile verilmez bu flime
  Godless Eren
  Godless Eren

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  21 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Türkleri arap gibi ya sıtmaları orospu çocukluğu türkler terörist ya da arap değildir reform öncesi hristiyanlarla da daşak geçselerdi keşke
  Y H.
  Y H.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  16 Eylül 2017 tarihinde eklendi
  Bu seye para verip izledigim icin pismanim. Izlerken konusunda beni oldukca rahatsiz eden seyler vardi.
  Yazdan
  Yazdan

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  20 Haziran 2020 tarihinde eklendi
  Filmin bir bölümü istanbul'da geçiyor.Yönetmen'e ve senariste sesleniyorum.Istanbul sizin filmde gosterdiginiz gibi ortadogunun geri kalmiş bir şehri gibi değildir.Hatta filmdeki hatanınızın Türkiye'de yaşayan insanların ya da dünyadaki Türklerin farkedemeyecegini mi düsündünüz.Araç plakaları bile arap ulkelerinden arapça plakalarla gosterilmiş.bizim plakalarimiz TR ile baslar ve türkçe karekterlerdir.Gosyerdiginiz mekanlarin türkiye dolayisiyla istanbulla alakası yoktur.sizi kınıyorum.
  Cuneytfab
  Cuneytfab

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  20 Haziran 2020 tarihinde eklendi
  Saçma bir film istanbul sahnesi tam bir fiyasko dunyanin en harika sehrini kotu gostermek için hersey yapilmis
  1.araclarda Türkiye ile alakasiz plakalar
  2.guzellik gorunmasin diye en berbat bir ara sokak secilmis
  3. Turk insani ile alakasiz arap kadin ve erkek figuranlar
  On yargili filmler sinifta kalir BERBAT bir film
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top