Hesabım
  Beni Unutma
  Ortalama puan
  3,4
  50 Puanlama ve 12 Eleştiri
  dağılımı 12 Eleştiri notla
  3 Eleştiri
  2 Eleştiri
  3 Eleştiri
  3 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Beni Unutma hakkında görüşlerin ?

  12 kullanıcı eleştirisi

  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! 788 Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  2,0
  1 Ağustos 2012 tarihinde eklendi
  Orta şekerli bile diyemeyeceğim ortalamanın altında bir film. Filmin içine giremiyorsunuz bir türlü. Karakterler çok yapmacık gibi. Açıkçası pek beğenmedim.
  Ismail S
  Ismail S

  Takip Et! 31 Takipçi 133 Eleştirisini Oku

  4,0
  17 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  "Çok gülen, çok ağlar.." sözü bu filme göre..Filmin 1. yarısı güzel bir tempoda ilerlerlen, 2. kısmı gereksiz yere uzatılmış, adete seminerdeymişsiniz izlenimi veriyor..İçerdiği mesaj ve duygu yüklü sahneleri yönünden etkileyici bir dram...
  valendom
  valendom

  Takip Et! 8 Takipçi 130 Eleştirisini Oku

  2,0
  30 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  filmin ilk yarısından sonraki bölümlerde ne zaman biter dediğim ilk ve tek yegane film...sıkıcı , duygusallığı bile becerememiş , müzikleri yetersiz , aileler arasındaki ilişkiler fazla burjuvazi....sonuç itibari ile maksişmum 2 yıldız o da Mert Fırat hatrına
  Özge O.
  Özge O.

  Takip Et! 7 Takipçi 57 Eleştirisini Oku

  2,5
  2 Aralık 2011 tarihinde eklendi
  Filmin ilk yarısı vasat bir romantik komediydi ikinci yarısı ise "A moment to remember" filminden fazlasıyla "esinlenmiş" bir Türk filmiydi.
  Amir Han
  Amir Han

  Takip Et! 158 Takipçi 452 Eleştirisini Oku

  3,5
  30 Eylül 2014 tarihinde eklendi
  Takva gibi sansasyonel bir yapımdan sonra Özer Kızıltan daha mütevazi bir yapıma imza atmış. Her ne kadar senaryo konusunda alıntı,çalıntı gibi önermelerde bulunuyor olunsada; özgün ve kendimize has konular bulmakta Holywood gibi sıkıntı yaşıyoruz. Bu nedenle bir kore filminden ya da "Remember Me" filminden esinlenmiş olabilir. Ama film çok naif ve insanın boğazında düğüm bıraktıracak cinsten. Sinan ve Olcay(bayan olanından) birbirlerine çok yakışıyorlar. Mert Fırat bildiğimiz oyunculuğunu konuşturmuş. Melankolik filmlerin vazgeçilmezi olmuş durumda. Sürpriz ise Açelya Devrim Yılhan. İlk kez bir sinema filminde oynamasına rağmen oyunculuğu harikaydı. Neden başka projelerde onu göremiyoruz, çok ilginç.
  Filmde tabii ki mantık hataları var ama bunu kendi açımdan görmezden geldim. Olcay'ın güzel günlerinden sonra yaşadıkları izleyiciyi damardan yakalayacak cinsten. İzlemeniz tavsiye olunur.
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! 397 Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  4,0
  10 Mart 2012 tarihinde eklendi
  Maç öncesinde zapink yaparken denk geldim ve resmen film beni içine çekti ve bırakamadım(Arjantin nijerya maçı yüzünden açık öğretim sınavına bile gitmemişliğim vardır:) hem eğlendirdi, hem üzüntüye boğdu, sonunda resmen boğazıma bir düğüm takıldı, bir kaç saatte geçmedi.Filmin bir çok eksiği var en başta tabiki konusu oldukça klişe, bazı sahnelerde oyuncu performansları sırıtıyor (bazı yerlerdede performasnlar tavan yapıyor biraz dengesiz yani), kurgu çok dahada başarılı olabilirmiş ama yinede o duyguları sonuna kadar size yaşatıyorlar, karakterlerin gerçekçiliği, bazı sahnelerdeki zeki diyologlar yada Açelyanın harika performansıyla o patlama anları insanı koltuğuna çiviliyor.Sonuç olarak her sene çevrilen onlarca saçma sapan türk filmi arasında böyle bir pırlantayı görmek insana türk sineması için umut veriyor.
  10/7,5
  Rollercoaster
  Rollercoaster

  Takip Et! 117 Takipçi 382 Eleştirisini Oku

  3,0
  10 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  Eğer konu aşksa duyguyu seyirciye iyi yansıtmak gerekiyor ki böyle dramatik finallerin etkisi daha yoğun hissedilsin.Ama Sinan ve Olcay arasındaki ilişki çok oldu bittiye gelmiş diye düşünüyorum.Tanışma,evlilik,çocuk derken ne olduğunu anlamadım.Zaten senaryo ve kurgunun özgün olmadığı da her halinden belli oluyor ama hikaye çok güzel dramatize edilmiş hakkını vermeliyim.Mert Fırat'ın oyunculuğunu beğenirim burda da iyi iş çıkarmış ama yan roller çok zayıf.Belki daha iyi bir kadroyla daha çok ses getirebilirdi...6/10
  tenekecezve
  tenekecezve

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Mart 2012 tarihinde eklendi
  Neden Türk Filmlerine karşı bu kadar gaddarız anlayamıyorum. Bence film mükemmel denebilecek kadar güzel. Benzer Hollywood yapımını da Kore yapımını da aynı zevkle izledim. Ama bu Türk Filmi ya hu! Daha bizden, daha sıcak, daha güzel. Hele ki Mert Fırat 'ın mükemmel Başka dilde aşk filmindeki kelimeleri olmadan oynadığı oyunculuktan sonra bu yapıt bana çok özel geldi. Evet klişe, evet ağlatmaya oynuyor, evet ağladım ama biz hep böyleyiz zaten. Hala Kemal Sunal filmlerine güleriz. Hala daha Sadri Alışık Ah Müjgan dese ağlarız.

  Ben izleyin derim. Gerçekten filmin içerisine girdim ve salya sümük ağladım...
  ardaozturkcan
  ardaozturkcan

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  3,5
  4 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  Güzel bir Dram filmi... Mert Fırat yine güzel bir oyunculuk sergilemiş. Özellikle sevdiklerimizin başına gelebilecek benzer durumlar olduğunu kabul edersek, bu zor durumu çok güzel işlemiş ender filmlerden birisidir. Özellikle çift olarak izlenmesi daha uygundur.
  Kübra Şenol
  Kübra Şenol

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  13 Aralık 2020 tarihinde eklendi
  Mukemmel bır sey bu denemek cok ıdtıyordum cok oyu co cok com cok cok cok cok cok cok cok k cok cok cok cok cok cok cok cok
  kerem k.
  kerem k.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  18 Mart 2012 tarihinde eklendi
  Filmi izledim oyunculuklar fena degildi, senaristin senaryoyu nasil yazdigi ile ilgili röportajida okudum,yalniz bu film 2004 yapimi olan a moment to remember filminin senaryosunun %80 aynisi fakat ne senarist ne de filmle ilgili kimse bundan bahsetmemis, Kore filmi oldugu için anlasilmayacagini düsündü sanirim.Orjinalini izleyin daha güzel..
  Asil Tayanç
  Asil Tayanç

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  10 Ocak 2019 tarihinde eklendi
  Mert fırat harika. .

  Filmi defalarca izledim. Bu kadar muhteşem başka bir film daha görmedim. Tüm oyuncuları tebrik ederim.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top