Hesabım
  Günlerin Köpüğü
  Ortalama puan
  3,6
  11 Puanlama ve 2 Eleştiri
  dağılımı 2 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Günlerin Köpüğü hakkında görüşlerin ?

  2 kullanıcı eleştirisi

  Yağmur İfan
  Yağmur İfan

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  23 Temmuz 2021 tarihinde eklendi
  Her izlediğimde farklı duygu seline kapılıyorum.
  Gerçeküstü bir film. Yaşanılan duyguyu, aşkı, üzüntüyü çok iyi hissediyorum. En büğülendiğim yerlerden birisi hastalandığında artık güneş ışıklarının içeriğe girememesi ve taputun çıkacağı zaman kapının küçülmesi.. Bence çok anlamlı..
  Fundalina Jolie
  Fundalina Jolie

  Takip Et! 71 Takipçi 178 Eleştirisini Oku

  4,0
  13 Aralık 2013 tarihinde eklendi
  Boris Vian’ın başyapıtı L’Écume des jours & Günlerin Köpüğü’nden, Michel Gondry tarafından uyarlanan filmi çok ama çok uzun zamandır bekliyordum.
  Fransız müzisyen ve yazar Boris Vian’ın bu sürrealist ve şiirsel romanını okuyanlar bilirler. Her satırını şaşkınlıkla karşılayıp, gözünüzde canlandırırsınız...
  spoiler: İlk yarısını gülümseyerek ve okuduklarımın canlandırılmış halini görmekten mutlu bir şekilde karşıladığım filmde, ikinci yarı sıkıntılı başladı. Bir solukta okuduğum roman, bu kadar başarılı hatta beklediğimin üzerinde başarılı şekilde gözümün önünde canlanınca sonu da öyle toparlansın istedim ama olmadı. Bir solukta okuduğum ama 90. dakikadan sonra ne yaptın sen diye sıkılmaya başlayarak tamamladığım film, yine de benim için çok özel olarak kalacak.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top