Hesabım
  Ayı Paddington
  Ortalama puan
  3,6
  31 Puanlama
  Ayı Paddington hakkında görüşlerin ?

  4 Kullanıcı yorumları

  5
  0 Eleştiri
  4
  2 Eleştiri
  3
  2 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi 1.698 Eleştirisini Oku

  4,5
  22 Mart 2015 tarihinde eklendi
  Beklentilerimi boşa çıkarmadı. Hayatınıza keyifli bir 1.5 saat ekleyin. İlk anlardan itibaren farkında olmadan gülümsüyor bulacaksınız kendinizi. Tabii bu gülümsemeler yer yer kahkahalara evrilecek. Zaten Paddington başlı başına sevimli bir karakter. Yaşadıkları da aynı derecede eğlenceli olunca izlemeye doyum olmuyor haliyle. "İnsan" karakterlerimiz de kusursuz. Bu arada Londra da çok önemli bir yere sahip. Zaten bir İngiliz aile-komedisi ve Ada'nın bu alandaki stilini sonuna kadar hissediyorsunuz film boyunca. Mekanlar, renkler, Londra arka planında yağan yağmur ve kar, Paddington'ın şapkası ve paltosu, Nicole Kidman'ın iz bırakan sevimli konuk oyunculuğu, dur durak bilmeyen eğlence...Gelecekte ismi geçtiğinde dahi mutlu olmanızı sağlayacak bir film...
  Hülya Kizil B
  Hülya Kizil B

  Takip Et! Takipçi 89 Eleştirisini Oku

  4,5
  30 Ocak 2016 tarihinde eklendi
  ilk yarısında özellikle çok güldüm. eğlenceli, keyifli, verdiği mesajları güzel ; tam bir aile filmi.
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! Takipçi 301 Eleştirisini Oku

  3,5
  31 Aralık 2014 tarihinde eklendi
  Filmin konusu şöyle; "Peru'nun ormanlarından iyi bir aile bulmak dileği ile Londra'ya gelen Paddington'ın öyküsü anlatılıyor. Daha sonra Brown ailesi ile tanışır Paddington. Bayan Brown, Bay Brown'u Paddington'ı evlerinde 1 geceliğine kalması için ikna eder. Paddington da bu sırada geçmişi hakkındaki bazı bilgileri öğrenmeye çalışacaktır. Ama bu yolda onun için bazı engeller de olacaktır."

  Filmin konusunda fazla büyütülecek bir şey yok ama film bu olayları öyle eğlenceli ve komik bir dil ile anlatıyor ki, izlemekten kendinizi alamıyorsunuz. Yani türünün klişeleri ile de biraz dalga geçerek kendi türünü yeniden yaratıyormuş gibi hissettiriyor.

  Paddington, eğlenceli bir aile filmi. Mesela filmin eğlenceli yanlarından bir kaçı; Görevimiz Tehlike 4, Indiana Jones gibi filmlere yapılan göndermeler, oldukça maceralı ve bununla birlikte gelen çok komik anlar, belki ileride bile hatırlanabilecek komik sahneler. (Brown ailesinin komşusu Bay Curry'nin Millicent'e aşık olduğu sahne, Bay Brown'un, Paddington hakkındaki geçmişini öğrenmek için temizlikçi kılığına girmesi gibi ve daha bir çok sahne buna örnek

  Ayrıca filmin motion capture olan efekti çok akıllıca olmuş ve Paddington karakterini daha da gerçekçi yapmış. Bunun dışında filmin efektleri 1-2 yerde ufacık sırıtıyor. Ama kafaya takmıyorsunuz.

  Bunların dışında filmin Türkçe seslendirmesi de orjinalini aratmıyor. Paddington'ın seslendirmesini yapan Eser Yenenler, ilk deneyiminde başarılı olmuş.

  Aslında lafı fazla uzatmaya pek gerek yok, Paddington eğlenceli bir film. Aile ile rahatça yılbaşında izlenebilir, iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca da yetişkinler de izlemekten çekinmesin, yetişkinler de eğlenerek izleyebilir bu filmi. Tavsiye ederim. İyi seyirler ve herkese mutlu yıllar!
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! Takipçi 1.068 Eleştirisini Oku

  3,5
  6 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  Her ne kadar Eser Yenenler'in sesini Ayı'mıza uyduramasam da zevkle izlediğim bir filmdi.. Baba/Kız gidebileceğiniz bi film olduğunu söylemeliyim.. Bir de unutmadan en sondaki " spoiler: hassss
  " repliği de gayet yerinde olmuş , başarılı..
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top