Hesabım
  The Batman
  Ortalama puan
  3,9
  217 Puanlama
  The Batman hakkında görüşlerin ?

  53 Kullanıcı yorumları

  5
  13 Eleştiri
  4
  8 Eleştiri
  3
  10 Eleştiri
  2
  6 Eleştiri
  1
  5 Eleştiri
  0
  11 Eleştiri
  Sırala
  En yararlı eleştiriler En yeniler En çok eleştiri yazmış üyeler En çok takip edilen üyeler
  Selami Bayeg
  Selami Bayeg

  1 değerlendirme Takip Et!

  3,5
  15 Aralık 2023 tarihinde eklendi
  Bu filmle Batman özü olan zeki dedektif moduna geri dönmüş. DC nin özel güçleri olan hatta Süpermen ile dovusebilen Batman saçmalığıdan kurtulmuş. Gerçek Batman budur. Başrollerde başka biri oynasaydi daha da sevinirdim.
  ScorseseFTSpielberg
  ScorseseFTSpielberg

  14 değerlendirmeler Takip Et!

  2,5
  23 Ağustos 2023 tarihinde eklendi
  Bir kere sinematografi iyiydi. Hikaye vasattı. Bir kere elinde paul denno gibi bir puch bag var ise evire çevire dövdürtmen lazım. Öyle cam arkasından konuşturmak olmuyor. Ayrıca scw gordon sevmedim. Birde kedin kadın oyunculuğu kafamı kopardı. Pattinson olmuş.
  --J7 ilen daha iyisini çekerim. Vasatın altı bir film. Gençmiş yeteneksizmiş batman umrumda değil. Aradığımı bulamadım. iyi bir dedektif filmi değil e iyi bi süperkahraman filmi hiç değil. E ne bu ? (sıkarkırof yok en büyük eksisi)
  Muhammet Karakoç
  Muhammet Karakoç

  Takipçi 9 değerlendirmeler Takip Et!

  4,5
  9 Nisan 2023 tarihinde eklendi
  Karanlık teması beni benden aldı 3 saat boyunca hiç sıkılmadım, kötü yorum yazanlar muhtemlen çok fazla aksiyon bekliyordu.
  yener sarı
  yener sarı

  1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  20 Şubat 2023 tarihinde eklendi
  Psikolojik üstünlük kuran, gerilimi, öfkeyi, depresifliği ve duyguları ile öne çıkmış yeni bir batman filmi. Kim ne derse desin bence mükemmel bir konu işleyişi vardı ve görsel olarak karanlıkta gözümüzü doyuran bir şölen izledim. Yeni batman havası ve oyunculuğuyla çok güzeldi. Filmin 3 saat olması ve hiç sıkılmadan izlemem. Kafamdaki tek düşünce 2. filmmm :)
  Şeref Ateş
  Şeref Ateş

  1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  8 Ocak 2023 tarihinde eklendi
  The batman 2 çlksln lütfen istediğiniz yardlm alrsln tamam abi modelleri e
  İstiyorum hadi the batman the batman 2 çlksln lütfen istediğiniz yardlm alırsınız bu kadar yatmadım gelsin diye the batman 2 çlksln lütfen istediğiniz yardlm alrsln tamam abi the batman 2 çlksln çok güzel olmuş ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine emeğine yüreğine sağlık kardeşim ellerine sağlık canım ben de özledim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine emeğine yüreğine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine tuttu ve sözel ve sayısal ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim
  Ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine emeğine yüreğine sağlık kardeşim ellerine sağlık ellerine sağlık kardeşim ellerine
  Ellerine sağlık kardeşim ya da ögrenciler evlere
  Ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim the batman 2 çlksln abi lütfen

  Ellerine sağlık kardeşim ellerine sağlık kardeşim ellerine
  Göksel
  Göksel

  6 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  13 Aralık 2022 tarihinde eklendi
  Beyazperde son zamanlarda bozduysa bunun sebebi de bir nebze üyeler. Gerçekten iyi olan filmlerin üye eleştirileri kısmına bakıyorum gerçekten filmlerden anlamayan insanlar dolmuş. Bu filmin eleştirilerinde de görüyoruz ki yok film çok karanlık olmuş yok çok sıkıcıydı, doğrusu ilk izlediğimde biraz bana da öyle gelmişti ama sonra tekrar izleğimde anladım ki çok iyi bir film. Karanlık olmasının sebebi yönetmenin bilerek öyle çekmesi gerçekte Batman karanlık bir karakter ve soğuk filmde de bu çok iyi işlenmiş. Çizgi roman okumayan ya da Batman'i gerçekten anlamayan insanlar varsa onlarda Beyazperde üyeliridir ben hariç. Batman'i bir süper kahraman olarak nitelendiremeyiz bir nebze kendisi dedektiftir. Aksiyon aramaya gidenler tabi filmi beğenmez de böylece. En iyisi demiyorum ama rahat ilk üçe girer bu film. (Batman filmleri arasında.)
  Luctost
  Luctost

  1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  17 Kasım 2022 tarihinde eklendi
  A A A dyhdhdhh.

  Dudjjdhdhhdhdhdhhdhdhd hdhdhdhdhhdbfhdbdbvdbdvdbfbbfvvdfbdhdhhfhdhfhdhdhhdhd
  Alper Ege Baş
  Alper Ege Baş

  2 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  22 Ekim 2022 tarihinde eklendi
  Harika bir filim olmuş izlediğim gelmiş geçmiş en iyi batman filimi filimin konusu ve aktörler inanılmaz iyi
  sefa kıroglu
  sefa kıroglu

  1 değerlendirme Takip Et!

  0,5
  23 Eylül 2022 tarihinde eklendi
  Gerçekten çok kötu film di, ben filmi Apple tv de izledim 4 tl ye kiraladım inanın verdiğim 4 tl ye bile değmez söyleceklerim bu kadar . Christian Bale Batman hayrani olarak bu film çekmek batmana hakaret yazık gerçekten yazık hayatım dan 3 saat boşa gitti..
  Alper Tunga
  Alper Tunga

  1 değerlendirme Takip Et!

  1,0
  16 Ağustos 2022 tarihinde eklendi
  Yüzkarası rezalet bir film Batman gibi asil bir karaktere hayat veren kişiyi çoluk çocuktan seçerlerse olacağı budur. Batman asla kazma gibi strrateji yapmadan kurşun önüne atlamaz. RP asla Batman olamaz.
  Harika Roro
  Harika Roro

  13 değerlendirmeler Takip Et!

  3,0
  3 Ağustos 2022 tarihinde eklendi
  Film fena değil ama uzatma sahnesi çok var adam yemek yiyor 10 dk izliyoz en sonda batman motorla gidiyor 10 dk o fazla uzatma var ve 3 saat ve aksiyon denilmesine rağmen filmde 40 dk felan aksiyon var arabayla giderken , dövüş sahneleri, silah sahneleri yeterli değil o yüzde. 3 yıldız ortalama bişey olmuş
  Mehmet Gülmezz
  Mehmet Gülmezz

  2 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  21 Temmuz 2022 tarihinde eklendi
  Mükemmeldi. Artık DC'nin Marvel'a rakip olmaya çalıştığını düşünmüyorum. Sonuçta bunlar superkahraman filmleri değil. Joker'in psikolojik baskısını birebir hissedebileceğiniz bir sınıf filmi olmuş. Aksiyon için izleyen bence vakit harcamasın. Çünkü film derin, yüzeysel değil.
  Ahmettin Hoca
  Ahmettin Hoca

  1 değerlendirme Takip Et!

  2,5
  18 Mayıs 2022 tarihinde eklendi
  2008 deki Batman Kara şövalye den sonra hicbiri onu yakalayamaz ama,bir batman filmi bu kadar da kötü olamaz bence, kesinlikle para verilmez sinemaya gidip,tavsiye etmem !!!!
  C0keleX
  C0keleX

  Takipçi 2 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  7 Mayıs 2022 tarihinde eklendi
  Film yavaş ilerlemesine ve -- diğer batman yapımlarına göre -- daha az aksiyon olsa da ben düştüm filme. Zaten böyle yavaş ve yoğun filmleri severim. bu filmden sonra bir kaç robert pattinson yapımıda izledim -- alacakaranlık değil -- harbi başarılı oyuncu. Batman sanki bi türk genci gibiydi, riddler in mütemadiyen psikopatlığı ve genel olarak haklı isyanı güzel denebilecek seviyede işlenmiş ve oynanmış, penguen adamakıllı bi makyajı marvel olsa bas cgi ı, kedi de maşallah zoe ye. genel olarak oyunculuklar ilgi çekiciydi. Gerçek film diyemeyeceğimiz ve hikayeden mahrum sadece efekt, savaş vs. olan yapımlardan farklı olarak çoksel bi film.
  JOHN WİCK
  JOHN WİCK

  1 değerlendirme Takip Et!

  1,0
  4 Mayıs 2022 tarihinde eklendi
  Filmi izledim ama inanılmaz sıkıcı olmuş arada elinize telefonu alıyorsunuz batman ruhunu söndürmüş daha çok sanat filmi ve para kazanılmak için yapılmış.Kara şövalye hiç bir Batman filmine değişmem.(Birde ergen bir düşman yapacaklarına adam gibi ağır başlı birisi yapsalarmis keşke)
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top