Filmleri oyla!
Beyazperdem
  LEGO Ninjago Filmi
  Ortalama puan
  3,1
  16 Puanlama ve 2 Eleştiri
  dağılımı 2 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  LEGO Ninjago Filmi hakkında görüşlerin ?

  2 kullanıcı eleştirisi

  HasanAli A
  HasanAli A

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  8 Haziran 2019 tarihinde eklendi
  film süperya sfgf gggggggggggggggggggggggggggggggsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! 251 Takipçi 441 Eleştirisini Oku

  3,0
  17 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  "Ninjago şehrinde yaşayan Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane ve Nya adlı 6 ninja, neredeyse her gün şehirlerine saldıran Garmadon ile savaşmakla ve bu esnada okul hayatlarına ayak uydurmakla meşguldür. Bu sırada Ninjago'yu ele geçirip burayı kendi kötülükleriyle donatmaya çalışan Garmadon'un bilmediği tek bir şey vardır. O da ninjaların kaptanı olan Lloyd'un, onun oğlu olduğudur."

  İlk 2 Lego filmine bayılmıştım. "Lego Filmi" benim için büyük bir sürprizdi ve sadece "bir ürün yerleştirme filmi"nden çok daha fazlasıydı. "Lego Batman Filmi" ise çok köklü bir geçmişe dayandığından bütün bunlarla dalga geçebilmek için elinde bir sürü materyali vardı. Böylece ortaya son derece keyifli bir film çıkmıştı. Fakat bu filmde ise durum biraz farklı. Lego Filmi ve Lego Batman Filmi'nde neredeyse yapılacak sınırsız şeyler varken, Lego Ninjago Filmi ise bu konuda daha küçük hissettiriyor. Bu yüzden de büyük/küçük herkesin seveceği bir filmden ziyade daha çok çocuklar için yapılmış gibi hissettiriyor.

  Bu da Lego Ninjago Filmi'yle ilgili en büyük sorunum. Bu film, tıpkı serinin diğer filmleri gibi bir sürü komik şakaya ve yaratıcı sahnelere sahip. Ama bu filmi biraz yavaşlatan şey, son derece tahmin edilebilir konusu ve işlenişi olmuş. Bu yüzden filmi izlerken eğleniyorsunuz ama ne zaman Garmadon ve Lloyd arasındaki baba-oğul meselesi gündeme gelse, filmin ilerlemesi biraz zaman alıyor.

  Yine de bu filmden nefret etmiş gibi görünmek istemiyorum çünkü Lego Ninjago Filmi, aslında çoğu kişinin söylediğinden çok daha eğlenceliydi. Hikayenin atmosferine bayıldım, hatta animasyonun kalitesini serinin ilk 2 filminden daha başarılıydı. Üstelik baba-oğul meselesinin filmi biraz aşağıya çekmesine rağmen her şey finalde başarılı bir şekilde bir araya gelmiş. Ayrıca Türkçe dublaj kadrosu da çok iyiydi. Ve filmde yapılan şakaların çoğu son derece komikti, bu sayede filmin büyük bir kısmı boyunca yüzümde büyük bir gülümseme vardı.

  Bu yazıyı biraz kısa tuttum çünkü Lego Ninjago Filmi hakkında söylenecek pek fazla bir şey yok. Tıpkı diğer Lego filmleri gibi güçlü bir animasyona, yüzünüzü güldürecek şakalara, başarılı bir seslendirme kadrosuna ve süper göndermelere sahip. Fakat Ninjago, diğer Lego filmlerinden ziyade daha çok çocuklar için yapılmış olup konusu daha bilindik olduğundan size ilk 2 filmin verdiği etkiyi yaşatmıyor. Bu yüzden bu filmi izledikten sonra hemen unutuyorsunuz. Yine de tercih sizin; eğer ailecek izlerken keyifli vakit geçireceğiniz bir animasyon arıyorsanız, bu filmi kesinlikle izleyin. Ama eğer ilk 2 Lego filmine bayılmış bir yetişkinseniz, bu film sizde aynı etkiyi yaratmayabilir. İyi seyirler.

  FİLMİN İYİ YANLARI:

  + İnanılmaz animasyon kalitesi.

  + Seslendirme kadrosu.

  + Komik şakalar ve yaratıcı göndermeler.

  FİLMİN KÖTÜ YANLARI:

  - Daha çok çocuklar için yapılmış olduğundan çok fazla akılda kalmıyor.

  - Tahmin edilebilir bir senaryo.

  TOPLAM PUAN: 6.5/10
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top