Hesabım
  Keeping Up With The Joneses
  Ortalama puan
  3,0
  8 Puanlama
  Keeping Up With The Joneses hakkında görüşlerin ?

  3 Kullanıcı yorumları

  5
  0 Eleştiri
  4
  0 Eleştiri
  3
  2 Eleştiri
  2
  1 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi 1.698 Eleştirisini Oku

  3,5
  9 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Kahkahalarla güldüren sahneleri var. Kadro son derece sağlam. Yakın dönemin eğlenceli seyirliklerinden. Aşırı sığ komedilerden değil. Galifianakis ismi yetmez mi tek başına?
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! Takipçi 441 Eleştirisini Oku

  3,0
  14 Ocak 2017 tarihinde eklendi
  Birlikte mutlu bir şekilde yaşayan Gaffney çifti, mahalleye yeni taşınan Jones çiftinden şüphelenirler. Çünkü onlar her şeyde mükemmeldir ve bazen de çok gizli işler yapıyorlardır. Ve Gaffney'ler onların ajan olduklarını öğrenince, Jones'larla birleşip düşmanları haklamaya çalışırlar.

  Film tam da tahmin edebileceğiniz gibi aslında. Bu film kendi türüne yeni bir şey eklemese de size eğlenceli vakit geçirtmeyi başarıyor.

  Oyuncu kadrosu çok başarılıydı. Gal Gadot ve Jon Hamm'i böyle eğlenceli bir rolde görmek çok hoştu. Isla Fisher, her zamanki gibi yine komik performansa imza atmış. Zach Galifianakis'i de Masterminds'dan sonra daha başarılı bir komedi filminde görmek çok iyiydi.

  Filmin elbette eksiklikleri ve mantık hataları var, bu yüzden de Keeping Up With The Joneses mükemmel değil. Ama film zaten bu noktaya değinmemizi istemiyor zaten. Filmin tek amacı, seyirciye eğlenceli vakit geçirtmek. Ve eğlenceli de. Kafanızı dağıtacak bir film arıyorsanız size bu filmi rahatlıkla öneririm kısaca. İyi seyirler.

  TOPLAM PUAN: 6.2/10
  Sertuğ T.
  Sertuğ T.

  Takip Et! Takipçi 161 Eleştirisini Oku

  2,5
  21 Ocak 2017 tarihinde eklendi
  " Tabikide Komşularımıza Yardım Edeceğiz " KEEPİNG UP WİTH THE JONESES uzun zamandır beklediğim bir filmdi. Sanırım Gal Gadot oynayacağı ve bir aksiyon filmi olacağı için bu kadar heyecanlıydım ama mallesef ki Türkiyeye gelmedi film neden gelmediğini filmi izledikten sonra anladım zaten . Gelelim filme film aksiyon - komedi kategorisinde sayılabilcek bir film . Çok bekletiyle izledim ama Mallesef beklediğim kadar iyi değildi. Şunu söylemeliyim ki filmde Gal gadot tan başka beğendim oyuncu yoktu . Oyunculukları iyiydi ama Gal Gadot resmen filmi tek başına götürdü onu izlerken diğer oyuncuları takmadım bile . Aksiyon sahnelerindeki başarısı olsun Doğduğu yer Olan İsrail le gönderme olsun .Gal gadot cidden bu filmde oyunculuğunun sınırını zorlamış her yönden bu filmde harikaydı . Film biraz absürd komedi espiriler genelde cinsellik üzerine espiriler ama bazıları var ki cidden güldürebiliyor. Filmin sonunu beğenmediğimi söylemeliyim çünkü açık kapı bitti ama genede 2. sinin gelmesini çok istemem çünkü dahada kötü bir sonuç çıkabilir. Siriye Homelande göndermeleri çok iyiydi . Sondaki aksiyon sahneside iyiydi . Ama baş kötü için aynısını söyleyemem aşırı absürd bir baş kötüydü .Kısacası boş zamanda izlenebilcek bir film senaryosu yavan ve karakterler çok iyi değil tek artısı şüphesiz Gal Gadot ve Gal gadotun aksiyon sahneleri. 5
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top