Hesabım
  Kazanma Hırsı
  Ortalama puan
  3,9
  210 Puanlama
  Kazanma Hırsı hakkında görüşlerin ?

  23 Kullanıcı yorumları

  5
  3 Eleştiri
  4
  12 Eleştiri
  3
  7 Eleştiri
  2
  1 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Sırala
  En yararlı eleştiriler En yeniler En çok eleştiri yazmış üyeler En çok takip edilen üyeler
  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takipçi 873 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  18 Eylül 2012 tarihinde eklendi
  konu standart süre gereğinden fazla olmasına rağmen iyi oyunculuklukla ve tabiki al pacino ustayla farklı bir boyuta geçiyor tavsiye ederim pişman olmazsınız
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takipçi 2.129 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  23 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Üç saate yakın süresi, nasıl geçiyor anlamıyorsunuz...
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takipçi 1.684 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi
  Beklediğim kadar iyi değildi bunda amerikan sporuna ilgi duymamamın da rolü var,Al pacino nun oyunculuğu dışında çok akılda kalıcı bir yanı yoktu
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takipçi 1.236 değerlendirmeler Takip Et!

  2,5
  13 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Fena film değil ancak bu tarz filmler biraz daha vurgulu olaylar gerektiriyor. Herşeyin saha da olup bittiği bir film sıkıcı olabiliyor. Zaten nereye varmak istedikleri belli, o yüzden film de farklılık görmek istiyor insan. Ama oyunculuk güzeldi.
  hookers
  hookers

  Takipçi 274 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  10 Nisan 2007 tarihinde eklendi
  Dağınık yapısı ve uzun süresiyle oliver stone un en zayıf filmlerinden birisi. Amerikan futbolunun kurallarına veya oynanış şekline kafayı takmayı bırakıp da filme odaklanabilirseniz zaferi, yenilgiyi, mutluluğu, kavgayı, acıyı hissedip yaşayabilirsiniz. Çekimler ve kurgu da ?işte bir stone filmi? dedirten cinsten...
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takipçi 1.209 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  25 Eylül 2008 tarihinde eklendi
  Al Pacino olunca direkt ondan bahsetmek gerekiyor zaten filmden ziyade.Bir aktör bir filmi ancak bu şekilde taşıyabilir.Kendisinin yerinde herhangi bir aktör olsa sıradan bir film olacaktı Any Given Sunday.Oliver Stoneun hakkını da yemeyelim tabii.Bu kadar kalabalık bir kadrodan çok sağlam bir film çıkarmış.Ayrıca genç Aaron Eckharta dikkat.
  Amir Han
  Amir Han

  Takipçi 452 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  27 Nisan 2015 tarihinde eklendi
  Güzel Türkçemize "Herhangi bir Pazar" diye çevirmemiz gereken film, "Kazanma Hırsı" olarak gösterime girmiş. Başrollerinde; her ne kadar casting'de 5. sırada olsa da Jamie Foxx ve Al Pacino var. Jamie Foxx aynı zamanda filme adını veren müziğin hem yazarı, hem de solisti. Yönetmen Oliver Stone'u maç spikeri olarak izliyoruz. Bunların yanı sıra, güzelliği dillere destan Cameron Diaz, Denniz Quaid, o zamanlar yıldızı yeni yeni parlayan Aaron Eckhart, James Woods ve onur konuğu gibi onore edilen eski yıldız Charlton Heston var. Filmde 1959 yılında oynamış olduğu Ben-Hur filminden enstantanelerde olan dev oyuncu 2008 yılında aramızdan ayrılmıştı.
  Filme gelecek olursak; Miami Sharks takımının koçu Tony D'amato(Al Pacino) Amerikan futbol şampiyonasında mücadele eden takımını finallere götürürken yaşamış olduğu zorlukları ve sporun içinde ve dışında dönen dümenleri anlatan bir yapım. Takım ruhunun anlatıldığı filmde, finale doğru Al Pacino'nun yapmış olduğu o ünlü tirad mutlaka izlenmeli. Profesyonel futbolcularında yer aldığı filmde bir de Texas Chainsaw Massacre filminin testereli sapık rolündeki dev oyuncusuda (Andrew Bryniarski) yer alıyor. Film soyunma odalarından kesitler sunduğu için +18 kuralına riayet edilmeli. 100 milyon $ gişe yapan film vasatın biraz üstünde kanımca. Amerikan futbolundan anlamasanız bile keyif alacağınızı tahmin ediyorum.
  cudiferat
  cudiferat

  Takipçi 177 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  16 Mayıs 2009 tarihinde eklendi
  Açıkçası Stone un en zayıf halkalarından biri. Al PAcino nun oyuncluğu iyi laf yok. James Woods u daha çok görmek isterdim.

  Film çok kopuk, hele benim gibi Amerikan Futboluyla pek de ilgili değil iseniz filmden kopmanıza neden olabilir. Arada bir kendi kendime "noluyo ya, film nereye gidiyo" dediğim oldu.

  Bence izlemeseniz de olur, TV filmi kalitesinde. 7,3/10
  tarhansimsek
  tarhansimsek

  Takipçi 592 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  6 Temmuz 2007 tarihinde eklendi
  Film boyunca kendinizi bir anda amerikan futbolu fanatiği halinde görüyorsunuz. Al pacino yine 4x4izlenmesi gereken filmler listesine alınmalı.
  ozanhamdi
  ozanhamdi

  Takipçi 270 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  9 Haziran 2004 tarihinde eklendi
  Film kendini izletiyor elbette ama Stone ve Pacino'nun, kariyerlerindeki en düz film bence.
  muzur6
  muzur6

  Takipçi 231 değerlendirmeler Takip Et!

  3,0
  25 Ağustos 2007 tarihinde eklendi
  gerçekten hoş bir filim olmuş izlenmesi gereken filimlerden biri daha hırslı bir insanın yapacakları için örnek teşkil edicek bir filim.
  YusufPiskin
  YusufPiskin

  Takipçi 67 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  17 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  yönetmen oliver stone oyuncu da al pacino olunca insanın ister istemez çok şeyler beklediği film.ancak bu beklentilerin sonucunda sıkıcı ve vasat bir film çıkmış ortaya.özellikle oliver stone un kullandığı filmin geneline hakim yakın planlar insanı zaman zaman daraltıyor,aksiyon sahnelerindende pek bişi anlamanıza mahal vermiyor.bize zaten yabancı bir spor dalı olduğu içinde kim ne ,yapıyor kim nereye koşuyor ,aman dur orada ne oluyor derken işin içinden çıkamıyorsunuz çünki sadece dev kasklar içinde suratlar görmektesiniz o kargaşanın içinde.al pacino açısından bakarsakta her filminde olduğu gibi buradada uzun bir söylev çekerek bizi biraz heyecanlandırsada duygularımız filmle birlikte saman alevi gibi sönüp gidiyor
  michael-corleone
  michael-corleone

  Takipçi 66 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  23 Aralık 2006 tarihinde eklendi
  Nasıl başlasam acaba cümlelerime bu filmim izlediğim için çok mutluyum:)ayrıca bu film sayesinde ve al pacino sayesinde imkansız olmadığını bi kere daha gördük ve tabiki fox..bence kesinlikle izlenmeye değer..sıkılmadan izleyeceğiniz çok güzel bir film..Zaten al pacinonun ne zaman kötü filmim olduki:)..Ayrıca filmin sonundaki any given sunday şarkısına hasta oldum heryerde arıyorum:)Bu filmlede tescillendiki bi çok filminde olduğu gibi al pacino bir konuşmacı olarak mükemmel motive ediyor..Bunun örneklerinin çoğu filminde gördüm o bu işi çok iyiy yapıyo..city hall da justice for all gibi..
  kuzularynsessizli-i
  kuzularynsessizli-i

  Takipçi 804 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  6 Ocak 2007 tarihinde eklendi
  Bu film bana Amerikan futbolunu sevmeme neden oldu. Ayrıca sırf Al Pacino ve Cameron Diaz için izlenmesi gereken bir film...
  eren406
  eren406

  Takipçi 68 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  19 Mart 2005 tarihinde eklendi
  Bu filmi izledikten sonra amerikan futbolunu sevmeye başladım.Hatta bir okulun takımına girmek istedim.Ama derslerden koparım diye gitmedim.Neyse filmin atmosferi mükemmel.Kendinizi stadta hissediyorsunuz.Oyunculuklar zaten süper.İzlenmeye değer.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top