Hesabım
  Kulübeye Tıklat
  Ortalama puan
  2,2
  yayın
  • Habertürk
  • Hurriyet
  • T24

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  Basın Eleştirisi

  Habertürk

  Yazar: Mehmet Açar

  Özetle, içerdiği bazı sinemasal değerlere, oyunculuk kalitesinin yüksekliğine rağmen son tahlilde beğenmediğim bir film oldu ‘Kulübeyi Tıklat’.

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk

  Hurriyet

  Yazar: Uğur Vardan

  Bütün yükü alt sınıfların kurbanlarına yükleyen kapitalist düzen içinde bir de dini referanslara dayalı bir kurban temasını böyle demode bir öyküde izlemek doğrusu bana çok da ilginç gelmedi. Fazlasıyla teatral bir yapıya sahip olan ‘Kulübeye Tıklat’ dünyanın gidişatına dair zorlama bir söz söylemeye çalışıyor.

  Eleştirinin tamamı için: Hurriyet

  T24

  Yazar: Atilla Dorsay

  Yönetmenin birçok filminde gizemli konular, temalar ve kişilikler varolmuş ve dinsel (özellikle de Hristiyan) motifler filmin yapısında yer almıştı. Ama bu kez doğrusu tüm hikâye yapısı hayli zayıf gözüküyor ve korku-gerilimin bile en azından görece olarak sağlam bir temele dayanması gereği dikkate alınmıyor. Bol bol (bence fazlasıyla bol) yakın çekimler kullanan film, kişilerinin ruhuna bize bu yöntemle mi yaklaştırmaya çalışıyor? Ama bu yetmez ki...

  Eleştirinin tamamı için: T24
  Daha Fazlasını Göster
  Back to Top