Hesabım
  Saatler
  Ortalama puan
  4,0
  271 Puanlama
  Saatler hakkında görüşlerin ?

  43 Kullanıcı yorumları

  5
  6 Eleştiri
  4
  24 Eleştiri
  3
  7 Eleştiri
  2
  4 Eleştiri
  1
  2 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi 1.698 Eleştirisini Oku

  4,0
  7 Ağustos 2016 tarihinde eklendi
  Stephen Daldry kariyeri boyunca kalburüstü filmlere imza atmış bir yönetmen. "The Hours" onun henüz ikinci uzun metrajı olmasına karşın son derece olgun, kendinden emin bir sinema dilinin çıktısı olduğu hemen anlaşılıyor. Woolf ve kitaplarına az çok hakim olanların filmden alacakları şüphesiz daha fazla. Üç farklı zaman diliminde yaşananlar başarıyla bağlanıyor birbirine. Oyuncu kadrosu kolay kolay bir araya gelemeyecek cinsten. Yan roller de dahil. Kidman'a getirdiği En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ı bu kalitenin bir göstergesi niteliğinde. Gerek merkeze alınan yazar, gerekse filmin karakterleri kadın olduğu için, ister istemez filmde kadınların yaşamları ve onların mücadele ettikleri, kimseye anlatamadıkları, açıklayamadıkları, içlerini kemiren hayat sıkıntıları daha ön planda ve Daldry'nin bu konuları bu denli yerinde yorumlayabilmesi takdir edilesi bir davranış.
  kalpsiz
  kalpsiz

  Takip Et! Takipçi 252 Eleştirisini Oku

  4,0
  13 Ağustos 2009 tarihinde eklendi
  Üç yaşamın birbiri arasındaki bağlantıları, üç kadının ortak özellikleri bir şekilde birbirine bağlantılanmış ve iyi bir kurguyla izleyiciye verilmiş. Filmi çok başarılı buldum, özellikle müzikler çok hoştu. Ağır temposu bir dezavantaj olarak görünse de filmde anlatılan hikayenin anlamı böyle daha iyi belirtilirdi. Herkese tavsiye.
  kuzularynsessizli-i
  kuzularynsessizli-i

  Takip Et! Takipçi 804 Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Temmuz 2009 tarihinde eklendi
  Birçok önemli oyuncunun biraraya geldiği kaliteli bir film. Sabırla izlenilirse çok beğenilecektir.
  throughout
  throughout

  Takip Et! Takipçi 367 Eleştirisini Oku

  5,0
  23 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  2003 yılında dershaneden çıkıp film izlemek istediğimde aklımda belirli bir film yoktu.. sinemaya gittim ve bu filmi gördüm.. o zaman 19 yaşında olmama rağmen oyuncu kadrosuna güvenerek the hours filmini izledim.. iyi ki de izlemişim.. etkili bir dram ve akıllıca yazılmış bir senaryo.. tabiki kidman ve streep oyunculuklarıyla filmi daha da orjinal kılıyor.. kaliteli dram severler eğer hala bu filmi izlemediyseniz vakit kaybetmeden vcd-dvd yoluyla bu eksiği kapatın :) şimdiden iyi seyirler...
  fidelio82
  fidelio82

  Takip Et! Takipçi 159 Eleştirisini Oku

  3,5
  3 Ocak 2006 tarihinde eklendi
  Filmi izlerken farkettim ki aynı sahneleri daha önce de görmüştüm.. Daha önce de bu filmi izlemek üzere tv'nin karşısına geçmiştim, ama sıkılıp yarıda bırakmıştım. Bu sefer sonuna kadar izledim. Evet, biraz sıkıyor izlerken çünkü akıcı değil, ancak akıcı olmaması filmi bir bulmacaya çevirmek ve bu sayede izleyicinin konuyu anlamaya çalışarak filmden daha çok zevk almasını sağlamak için olabilir. Fakat, filmin sonuna geldiğinizde bulmacanın çok da büyük bir bulmaca olmadığını farkediyorsunuz. Yine de izlenilesi bir film, mutsuzluğu en iyi şekilde anlatıyor. Depresyonda olanlara tavsiye edilmez. (7/10)
  nskmourinho
  nskmourinho

  Takip Et! Takipçi 998 Eleştirisini Oku

  1,5
  16 Haziran 2010 tarihinde eklendi
  Çoğu arkadaşın aksine filmi beğenmedim.Tempo olarak filmlerle bir sorunum yoktur aslında hatta senaryosu iyiyse yavaş ilerleyen filmlere sempatim daha fazladır ağır ağır ilerleyen ama sağlam adımlarla giden filmlere özellikle fakat bu film açıkçası beni bunalttı 3/10
  ozzy-badd
  ozzy-badd

  Takip Et! Takipçi 831 Eleştirisini Oku

  3,0
  19 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  ben filmi beğenmedim ... filmden çok şeyler bekliyordum ve beklentilerimi karşılamadı ... filmin bazı yerleri bana anlamsız ve durağan geldi :( ... ama ;nicole kidman inanılmaz bi perfomans sergilemiş ve oscarı sonuna kadar hak etmiş ... julıanne moore ve meryl streep in perfomanslarıda en az kidman ınki kadar iyiydi :) ... makyajları,müzikleri,yönetimi de gayet başarılı ... ama dediğim gibi beni pek etkilemedi ... 10/6 ...
  beck31
  beck31

  Takip Et! Takipçi 1.383 Eleştirisini Oku

  4,5
  7 Şubat 2008 tarihinde eklendi
  çoğu kişiden cok sıkıcı diye yorum aldığım ama çok beğendiğim bir film.. ayrıca üç ana karakterde çok iyi oyunculuk sergiliyorlar..Anlatmak istedigi seyler harika, kurgusu mükemmel, izleyin derim.
  naked-soul
  naked-soul

  Takip Et! Takipçi 561 Eleştirisini Oku

  5,0
  11 Temmuz 2005 tarihinde eklendi
  film mükemmeldi...her ne kadar ağır ilerlesede film izleyiciyi kendine bağlayabiliyor.konu zaten mükemmel bir de oyuncu kadrosu starlardan oluşunca bence ortaya bir şaheser çıkıyor.nicole’un makyajı ise ayrı bir konu.kesinlikle izlenmesi gerek diye düşünüyorum:)
  si-ar
  si-ar

  Takip Et! Takipçi 227 Eleştirisini Oku

  2,5
  23 Mayıs 2007 tarihinde eklendi
  ÇOK ağır bir filmdi herkesin izleyebileceğpi tarzdan bir film değil.ben sevdim
  klace
  klace

  Takip Et! Takipçi 186 Eleştirisini Oku

  2,5
  2 Mart 2003 tarihinde eklendi
  orta şeker bir film ne çok iyi ne çok kötü.oyunculuklar filmden daha çok ilgi çekiyor.bu filmin en iyi filme aday olması beni şaşırttı.bence o kalitede değil.nicole kidmanın performansı iyi ama oscarlıkmı tartışılır.
  classman82
  classman82

  Takip Et! Takipçi 69 Eleştirisini Oku

  4,5
  12 Nisan 2007 tarihinde eklendi
  harika bir film.holywood'un üç usta aktristini bir araya getiren farklı bir film.özellikle nicole kidman'ın en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandığı bu performansı görülmeye değer.
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  4,0
  28 Ağustos 2006 tarihinde eklendi
  İşte bu harika filmde, senaryo ve oyuncu kalitesinin zirvesinde olan bir film. İzlenmeye doyulmayan bir film bence. Çok etkileyici, duygular, düşündürücü.. Fim bütünüyle bir harika..
  bruceconrad
  bruceconrad

  Takip Et! Takipçi 349 Eleştirisini Oku

  4,0
  19 Nisan 2003 tarihinde eklendi
  SAATLER.

  Kugusu çok iyi olan filmin tahmin ettiğim gibi müzikleride süper... Yönetim iyi senaryonun konusu iyi, oyunculukar iyi dedimya bu konuyu seviyorum.... oscarda iki kuleden ve piyanistten sonraki en güçlü adaydı bence....
  sulod
  sulod

  Takip Et! Takipçi 305 Eleştirisini Oku

  1,0
  12 Mart 2003 tarihinde eklendi
  Altıncı histen sonra moda olan filmin sonunda şok etme bu filmde de var (solaristede vardı) ama altıncı his kadar başarılı değil film bu filmi zamanımın bol olduğu bi vakitte izledim önce vaybe güzel filmmiş dedim ama etkisi kısa sürdü filmin sadece sonu güzel ama izlemeye değmez boşverin izlemeyin hiçbişey kaybetmezsiniz
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top