Hesabım
  Miami Vice
  Ortalama puan
  2,9
  537 Puanlama
  Miami Vice hakkında görüşlerin ?

  129 Kullanıcı yorumları

  5
  8 Eleştiri
  4
  29 Eleştiri
  3
  32 Eleştiri
  2
  24 Eleştiri
  1
  23 Eleştiri
  0
  13 Eleştiri
  dolunay1903
  dolunay1903

  Takip Et! Takipçi 191 Eleştirisini Oku

  2,5
  19 Şubat 2007 tarihinde eklendi
  Hayatımda seyrettiğim ne sıkıcı polisiye filmdi!!Polisiye demeyede bin şahit ister gerçi son sahnede olmasa..Zaten Collin Farreli hiç sevmem o kaşlarıyla öldürüyor beni küçük Emrahın Hollywood şubesi gibi:))Nerde o benim gençliğim Miami Vice nerde bu film..Acayip hayal kırıklığına uğradım..Yorum yazan herkese katılıyorum kesinlikle zaman kaybı..
  Kptan Custo
  Kptan Custo

  Takip Et! Takipçi 98 Eleştirisini Oku

  1,0
  22 Mayıs 2007 tarihinde eklendi
  film söylenecek tek şey nerde o eski miamı :D nerde don jonsen lar çok çok kötü hem sinemasal açıdan hadi aksiyon filmi ondan geçtik diyelim aksiyonda yok replik çok kopuk ve boş zaman harcamayın derim
  eren406
  eren406

  Takip Et! Takipçi 68 Eleştirisini Oku

  4,0
  1 Ağustos 2007 tarihinde eklendi
  Herkesin filmden beklentisi 1980'deki don johnson'un oynadığı dizideki bir miami vice bekliyordu.Açıkcası bende öyle düşünüyordum.Ama fragmanı izleyince beklentimi düşürerek ve farklı bir film olacağını anlamıştım.En azından klasik holywood tarzı kır-dök filmlerinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.Ve farklı kamera çekimleri ve gerçek havası verilmiş görüntülerle film puan alıyor.Ayrıca 2 oyuncunun hakkını veren rolleri ve senaryonun inandırıcılığı ile başarılı.(Aslında bilindik hikaye)Ve filmin müziklerini eklemeden geçemiycem çünkü filmi sevdiren bir diğer etken müzikleridir.
  hammerusta
  hammerusta

  Takip Et! Takipçi 56 Eleştirisini Oku

  4,5
  29 Mart 2009 tarihinde eklendi
  Muhteşem bir filmdi ...İlla sonu olacak,iyi bitecek,konu akacak vs vs beklemeyin.Ayakları yere çooook sağlam basan bir film.Yakın çekimleriyle,diyaloglarıyla bazen durağan bazen ise baş döndürücü bir hızda seyreden film bana çok gerçekçi geldi ve her haliyle M.Mann filmi olduğunu hissettirdi.Seveni de olur sevmeyeni de ama filme bir şans verin !!!
  tutti35
  tutti35

  Takip Et! Takipçi 58 Eleştirisini Oku

  3,5
  11 Eylül 2006 tarihinde eklendi
  Yöetmenden başarılı bir polisiye, keşke kopuklıklar olan senaryo yerine daha kaliteli bir senaryoya yönetmenlik yapsaymış, ünlü dizi müziği pas geçilmiş, sonny karakterinin gardırobu dizideki kadar başarılı değildi. Jamier foxx kenara itilmiş. Herşeye rağmen yönetmen ve kaliteli oyuncu kadrosuyla seyrettiriyor, Mann için, F430 için ve jose vero rolündeki jonh ortiz için 710.
  Chev
  Chev

  Takip Et! Takipçi 952 Eleştirisini Oku

  3,0
  23 Ağustos 2007 tarihinde eklendi
  kesinlikle daha iyi olabilirdi pek begenmedim10/6ama müzikleri güzeldi
  atakanozruh
  atakanozruh

  Takip Et! Takipçi 331 Eleştirisini Oku

  1,5
  10 Aralık 2007 tarihinde eklendi
  Çok büyük hayal kırıklığı. Yönetmene ve oyunculara bakınca ister istemez sıkı bir film diye bekliyorsunuz ama hiç de öyle değil. Son zamanlarda bu kadar kötü bir film izlememiştim. Görülmeye değecek hiçbir şey yok. 3/10
  hookers
  hookers

  Takip Et! Takipçi 274 Eleştirisini Oku

  3,0
  4 Ekim 2006 tarihinde eklendi
  Uzun süredir bir filmi izlerken bu kadar uykumun geldiğini hatırlamıyorum. Demek ki yorgunken sinemaya gitmemek gerekiyormuş! Collateral, heat gibi filmlerin yönetmeninden onlar gibi bir film izlemek isterdim doğrusu. Ancak beklediğimden çok farklı bir fi,lm çıktı karşıma. İsminin aksine latin amerikada geçen, fazla aksiyon içermeyen, çok fazla gereksiz diyalogları olan bir film miami vice. Keşke daha farklı olsaydı. Bu haliyle film yönetmenin ortalama işlerinden biri ve sıradan bir yaz filmi olmaktan çok da öteye gidemiyor ne yazık ki...
  redoxx
  redoxx

  Takip Et! Takipçi 255 Eleştirisini Oku

  2,5
  25 Temmuz 2010 tarihinde eklendi
  Süper müziklere sahip başarısız bir yapım...
  delicewatt
  delicewatt

  Takip Et! Takipçi 244 Eleştirisini Oku

  3,5
  16 Eylül 2006 tarihinde eklendi
  mann, bu filmde nedense ustalığını görüntü ve kareler üzerinde göstermiş ama film bir bütün olarak hiç de kalıcı bir tat vermiyot. müzikler yerinde. ama dediğim gibi film senaryosu da dahil olmak üzere maalesef oldukça sıradan. mann, belli mi olur farrell’ı da düzeltir dur bakalım dedik ama farrell mann’ın filmini 'düzeltmiş'. onca aktörün arasında, kameranın önünde bu denli sırıtan, bakışı bakış duruşu duruş olmayan bu adamda neden bu kadar ısrar edilir anlamıyorum.
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! Takipçi 1.684 Eleştirisini Oku

  3,5
  18 Eylül 2006 tarihinde eklendi
  ben vallaha çok daha iyi bir film bekliyordum hayal kırıklığına uğradım desem yalan da olmaz.kötü değil güzel ama çok daha iyi bir film de olabilirmiş.aksiyon sahneleri çok fazla yok ama olanlar da kaliteli.bence o çinli kadın’ın yerine daha güzel birini koymalılardı zaten dizide de bu böyleydi.seyir zevki de filmin fazla yok senaryo tahmin edilebilir.ama derseniz ki ben bütün bunlara razıyım oyuncuları da çok seviyorum o ayrı.7/10
  teomansonmez
  teomansonmez

  Takip Et! Takipçi 365 Eleştirisini Oku

  3,5
  25 Ağustos 2007 tarihinde eklendi
  80'lerin aynı adlı,popüler tv dizisinden sinemaya uyarlanan Miami Vice,usta yönetmen Michael Mann'in imzasını taşıyor.Mann'in bir önceki filmi Colletral'da olduğu gibi bu filminde de HDV özel kameralar kullanılmış.Teknik olarak gayet iyi çekilmiş ve iyi yönetilmiş bir Michael Mann filmi Miami Vice.Güzel kareler görmek mümkün.Oyuncular,Colin Farrell ve Jamie Foxx rollerine tam oturmuşlar.İyi de bir ikili olmuşlar üstelik.Çinli Li Gong'da güzelliğiyle büyülüyor doğrusu.Ancak senaryo çok yavan.Adeta film başarılı yönetmenliğin ve teknik kalitenin altında ezilmiş.Senaryonun birkaç kez daha gözden geçirilmesi gerekirdi.Ancak final çok başarılı.Jay-Z imzalı şarkısı da çok güzel gerçekten.
  mawi-777
  mawi-777

  Takip Et! Takipçi 144 Eleştirisini Oku

  2,5
  4 Mart 2007 tarihinde eklendi
  Colin Farrell yakışıklı ve süper adam rollerini pek kıvıramıyor kuşkusuz. Filmin en büyük sorunu Sonny'nin üzerinde ve ilişkisi hakkında cok fazla durması. Daha cok bir Sonny iç hesaplaşmasıyla onun zayıflılıklarıyla meşgulüz. Hollywood bu sıralar ünlü actin filmlerini bu acıdan bakarak çekiyor. Aynısı DAniel Craig'in oynadıgıg son James Bond'da da yapılmıştı. Ama orda toplamda yüzlerce adam öldürmüş birinin yaşaması gerekenler ele alınmıştı ki zaten filmin başrolü de paylaşmaksızın sadece ama sadece Jaames Bond'du ve normal olarak onu işlemişler ve bunun gayet iyi yapmışlardı. Miami Vice'da ise bunun aksine Jamiee Foxx AZ yardımcı aktör olarak kalmış ve film olması gerektiği gibib değilde tamamen Colin Farrell'ın rolü üzerine oturtulmuş. Bu acıdan pek başarılı oldugunu düşünmüyoru. İzlerken o beklenen aksiyon tadının ise pek vermiyor.
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  3,0
  8 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  Bu filmi Michael Bay filan çekse tamamda Michael Mann çekince insan şöyle bir duruyor kendi sinemasını baya geri götüren savunulacak yada anlam katılcak bir hali olmayan bir film.
  Farrell'de foxxta filmi aynı yüz ifadesiyle başladılar aynı ifadeyle bitirdiler. Filmin her yerinde bir soğukluk biz çok cooluz diye gezen adamlar ve biz erkeklerden daha ta**klıyız diyen hatunlarla dolu olan.Ne doğru düzgün bir repliği olan ne bir espirisi ne bir oyunculuk gösterisi olan tuhaf bir film.
  Soner Ç.
  Soner Ç.

  Takip Et! Takipçi 126 Eleştirisini Oku

  4,5
  24 Aralık 2007 tarihinde eklendi
  Bence süper bi aksiyon filmiydi.Uzun zamandır böylesini izlememiştim. Puanı neden bu kadar düsük hiç anlamadım.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top