Hesabım
  11 Eylül
  Ortalama puan
  3,5
  63 Puanlama ve 13 Eleştiri
  dağılımı 13 Eleştiri notla
  2 Eleştiri
  4 Eleştiri
  1 Eleştiri
  4 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  11 Eylül hakkında görüşlerin ?

  13 kullanıcı eleştirisi

  fragilegirl
  fragilegirl

  Takip Et! 52 Takipçi 217 Eleştirisini Oku

  4,0
  19 Ekim 2006 tarihinde eklendi
  genel olarak beğendiğim bir film oldu.11 yönetmenden 11 ayrı bakış açısı yakalamak her zaman nasip olmuyor.bu yüzden kaçırılmaması gerekli..

  en sevdiklerim (hangi yönetmenin olduğunu göremedim) sağır ve dilsiz kadının ve sevgilisinin olduğu film ve hindistanda geçen hikayeydi.hindistanda geçen hikaye zaten gerçek yaşamdan uyarlandığı için etkilememesi anlamsız olurdu zaten.sözde terör saldırısından sonra müslümanların nasıl gösterilmeye çalışıldığının en etkileyici anlatımını izlemiş oldum.acı çeken bir annenin "oğluma merhametli olmayı öğrettiğim için yanlış mı yaptım" diye sorması zaten olayı bitirdi..göz pınarlarımın dolmasına engel olamadım.en sevdiğim film bu oldu.
  ..ve bağıramayan bir kadınla sevgilisinin bulunduğu filmde beni etkilemeyi başardı.sessizliği bozan seslerin içinde parçalanan hayatların güzel bir panoraması.orjinal bir film olmuş bence.
  mısırda geçen hikayede ise olayın biraz daha mizahi yönüne değinilmiş.zaman zaman beni güldürmeyi başardı.küçük çocukların tavırları ve halleri komikti :) 8/10
  emrahsahin98
  emrahsahin98

  Takip Et! 1 Takipçi 104 Eleştirisini Oku

  3,5
  11 Mart 2005 tarihinde eklendi
  İnnaritu,Sean Penn ve Ouedreogo için izlenebilir.
  LarsVonTrier-2
  LarsVonTrier-2

  Takip Et! 9 Takipçi 19 Eleştirisini Oku

  4,0
  13 Eylül 2006 tarihinde eklendi
  Savaş ve türevlerinin etkileri kimi yonetmenler tarafından alenen, kimi yonetmenler tarafından ise dolaylı yoldan anlatılmış.en beğendiğim film Claude Lelouch’unki oldu. Çarpıcı repliklerle(!) bezenmiş, adrese teslim mesajlar olan iyi bir filmdi.’Amerika sakatlara göre bir yer değil, onlar muzaffer devleri sever. Hollywood kahramanlarına bayılırlar.’
  kolaric
  kolaric

  Takip Et! 2 Takipçi 169 Eleştirisini Oku

  2,5
  15 Ekim 2003 tarihinde eklendi
  sean penn'in şaheseri hariç hiçbirini beğenmedim diyebilirim. konular güzel ama işleyişler çok yavandı. hele son film "japon yapıyo abi." dedirtti, bayağı güldük eğlendik onda.

  ama şu çok açıktı ki tüm yönetmenler (zaten genelde savaş görmüş, acı görmüş, terörizm görmüş ülkelerin yönetmenleri idi) "bizim yaşadıklarımızın yanında sizin ki nedir ki?" tavrına bürünmüşler. ki son derece normal bu da. ama dediğim gibi içlerinden tek sıyrılan ve görülmesi gerek film sean penn'inki olmuş. kapitalizmin yapay mutluluğunu çok güzel eleştirmiş.
  kepce29
  kepce29

  Takip Et! 1 Takipçi 61 Eleştirisini Oku

  1,0
  28 Eylül 2003 tarihinde eklendi
  gereksiz bir film
  boyunayim
  boyunayim

  Takip Et! 29 Eleştirisini Oku

  4,0
  20 Haziran 2006 tarihinde eklendi
  Sean Penn’in çektiği film olaya bambaşka bir bakış açısı kazandırmakta, Penn muhalif kimliğini bu konuda bile konuşturmuş. Eminim ABD’de bu 11 dakikalık kısa-filme büyük tepkiler gelmiştir. Aynı film içindeki başka bir yönetmenin Afrikalı çocuklara, bir uçağına ardından şöyle seslendirmesi hakikaten ilginç olmuş: 'Üsame, Üsame gitme! Burada sana ihtiyacımız var!'
  eskicizeytin
  eskicizeytin

  Takip Et! 36 Eleştirisini Oku

  5,0
  9 Nisan 2003 tarihinde eklendi
  "iyi izleyici" mi :)
  adama gülerler be, bu 11 yönetmenin venedik film festivali'nde prömiyeri yapılan bu filmi venedik film festivali izleyicisini, sinema tarih buluşması'nda da istanbul izleyicisini öylesi heyecanlandırdı ki, venedik'teki 3 gösterim ve sinema tarih buluşması'ndaki 2 gösterim, toplam 5 gösterim (ki venedikte 1500er kişilik salonlarda oynadı) kapalı gişe oynadı. nereden mi biliyorum, ben bu yaz venedik'teydim ve filme yer bulamamıştım, sonra sinema tarih buluşması'nda zar zor en ön sıradan izledim.
  bizim "iyi izleyici"miz de, hem venedikli hem de istanbul'lu festival takipçisi sinema kurtlarından daha iyi biliyor ve 11 yönetmenin 1 yönetmen etmeyeceğini söylüyor.
  Komediye bak! :)
  Neyse, aslında iyi olmuş öyle yazması, en azından insanlar onu ciddiye almayacaklardır :)
  aydogmus
  aydogmus

  Takip Et! 94 Eleştirisini Oku

  2,5
  26 Ağustos 2003 tarihinde eklendi
  Dövüşmeyin yav. Gelince görürüz Amerikan yanlısı mıdır, değil midir.
  ser-optimum
  ser-optimum

  Takip Et! 98 Eleştirisini Oku

  0,5
  10 Eylül 2003 tarihinde eklendi
  arkadaşlar size ilginç bir yorum olarak gelebilir ama bence bu film tam protestoyu hak eden bir film yani sıfır hasılat.11 eylülde yaşananları hepimiz izledi gördü şimdi filimni çekip bize masum bir imaj yaratılmaya çalışılıyor bence paramızı başka filmlere verdesk daha iyi hizmet etmiş oluruz bu sektöre gerçi sonuçta hepsi americalının filim ama en azından 11 elyül acındırmasını ve değişik bir perspektif içine itilmeyi engelleriz
  bluesnake
  bluesnake

  Takip Et! 30 Eleştirisini Oku

  2,5
  25 Aralık 2002 tarihinde eklendi
  Bu filmi bu kadar kişi yazıp yönettiyse herhalde güzel olur.
  pirimugan2007
  pirimugan2007

  Takip Et! 46 Eleştirisini Oku

  5,0
  20 Ağustos 2003 tarihinde eklendi
  evet ya böyle balta eleştiri de yapılmaz ki.FİLM AMERİCAN KARŞITIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.sean penn hiç amercikan yanlısı film yapar mı bi kere yaw,hayret bişeysiniz.
  puduhepa87
  puduhepa87

  Takip Et! 16 Eleştirisini Oku

  2,5
  12 Ekim 2008 tarihinde eklendi
  Gerçekten güzeldi izlenmeye değer bir film bence.Ben tavsiye ediyorum izlemeyenler mutlaka izlesin ilginç bir bakış açısı yaratılmış.
  uyum-paketi
  uyum-paketi

  Takip Et! 8 Eleştirisini Oku

  4,5
  22 Şubat 2007 tarihinde eklendi
  süper bir bakış açısı. çok etkileyici ve gerçekten çok toplumsal. en iyi film bence sean penn' e ait. böyle bir bakış açısı kimin aklına gelebilir ki.. ve de çok şaşırtıcı.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top