Hesabım
  Cennette Savaş
  Ortalama puan
  3,1
  23 Puanlama
  Cennette Savaş hakkında görüşlerin ?

  3 Kullanıcı yorumları

  5
  1 Eleştiri
  4
  0 Eleştiri
  3
  1 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  1 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Recepalikara859
  Recepalikara859

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Kasım 2020 tarihinde eklendi
  İzleyelim bakalım. Beyaz perdeye sırf bunun için kayıt oldum fakat açılmıyor. Bu eleştiri de hiç kullanmayanlar için olsun boşa kayıt olmayınn
  sinema
  1 ziyaretçi
  1,0
  16 Mart 2015 tarihinde eklendi
  Her ne kadar filmlerin sonuna kadar beklemenin daha doğru kabul edenlerden olsam dahi gene de filmin son yarim saatinde filmi kapattim.1-film dramdan bahsederken erotigi bu denli on plana cikarmis??(amaç neydi)2-basrol oyuncusu ndn suratsiz?? (Sıkıntıların onu o hale getirdiği resmedilmek istenmiş fakat bu filmi çok sıkıcı hale getirmiş.3-diyaloglar ndn çok yapmacık??gerçek hayatta hic bir zaman insanlar az konuşup ifadesiz suratlarla robot gibi yaşamaz.bazı entel kültürlü kişiler sözde kendini aşmış modern insanlar bu tip filmlerde sürekli yonetmenin gerçekten anlaşılmadigi insanların filmi degerlendiriken saçma cahilce cinsel sahnelere takildigina inanır.sunu söylemeliyim ki filmi basarili kılan etkenler ile başarısız kılan etkenler sayılırken cinselliği bu kategorilere dahil edemeyiz.sırf cinsellikten dolayı kotu olmuş veya iyi olmuş ta diyemeyiz asil değerlendirilmesi gereken şey bu değildir.cinselliğin bu filmde kullanılması filmi başarısız yapmış demiyorum fakat film ben nazarimda başarısız.
  GoGoBaBa
  GoGoBaBa

  Takip Et! Takipçi 58 Eleştirisini Oku

  3,5
  3 Şubat 2014 tarihinde eklendi
  Film festivalinde izlemiştim. bir anım aklıma geldi bu filmin en başındaki cüretkar sahneler dolayısıyla bulunduğumuz sırada ki koltukta ben ve bir kadın izleyici kalmış, salonun bir kısmı boşalmıştı. Şaşırıyorum böyle olunca , filme , yönetmene saygısızlık gibi geliyor. Film deki durağanlık sahneleri sindirmenizi hazmetmenizi sağlıyordu adeta. Film ne bir sex filmiydi ne bir aşk filmiydi film bir yaşamdan kesitti demişti bir yönetmen dostum film ile ilgili konuştuğumuzda. Bende çeşitli çelişkilerin svaşı demiştim. Bu yorumumu çok sevmişti. Çok tartışılan bir filmlerden biriydi. İzledikten sonra sakin bir kafayla düşününce taşlar yerine oturuyordu. Kolay yoldan para kazanmak uğruna yapılanlar. Dinsel milliyetsel kaoslar.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top