Hesabım
  Kıyamet Öyküleri
  Ortalama puan
  2,4
  102 Puanlama
  Kıyamet Öyküleri hakkında görüşlerin ?

  12 Kullanıcı yorumları

  5
  3 Eleştiri
  4
  1 Eleştiri
  3
  2 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  4 Eleştiri
  0
  2 Eleştiri
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  9 Ekim 2010 tarihinde eklendi
  Neden bilmiyorum ama, filmi çok sevdim...
  Donnie Darko
  Donnie Darko

  Takip Et! Takipçi 28 Eleştirisini Oku

  3,5
  6 Ocak 2008 tarihinde eklendi
  Film’in açılış sahnesi için bile seyredilir.this is the way the world ends? this is the way the world ends? this is the way the world ends?
  zafer-calayoglu
  zafer-calayoglu

  Takip Et! Takipçi 249 Eleştirisini Oku

  3,0
  18 Eylül 2008 tarihinde eklendi
  arkadaşlar benim anlamadığım bir konu bir filmi izlemek için sadece oyuncu kadrosuna bakmamalısınız filmin türüne ve konusu da önemlidir yorumlardan görüyorum ki çoğu kişi oyuncu kadrosuna göre gitmiş ve yönetmenin önceki filmlerini izlememiş. yönetmenin tasarısı hep bu yönde psşkolojik, komedi mizacı taşıyan öğeleri kendi çıkmazlığında anlatıyor. bu açıdan bakıldığında film güzel ama süresi konusunda bende şikayetçi olabilirim. donnie darko da ki gibi daha kısa tutabilridi.
  cemol
  cemol

  Takip Et! Takipçi 126 Eleştirisini Oku

  1,0
  14 Şubat 2008 tarihinde eklendi
  Donnie Darko’dan dolayı beklentilerin yüksek olduğu bir filmdi kendi adıma,sonuç tam bir hayal kırıklığından öte kabus oldu.Sinema anlayışından tamamen uzak bir film,neyi neden ve nasıl anlatmış,pek çözmek mümkün değil,en azından sinema dili bize bir şey anlatmıyor.Yönetmen kafasındaki açılımların tuzaklarına yakalanmış zannımca,nitekim çok şey söyleyebilme gayreti adına hiçbir şey söyleyememiş.Formalist anlayışın da sınırlarını zorlamış yönetmen,fakat temelsiz bir biçimde.Tahammül edilmesi oldukça zor bir film,uzun süresi de cabası.
  MojoRising
  MojoRising

  Takip Et! Takipçi 380 Eleştirisini Oku

  1,5
  10 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  Richard Kelly'i ''Donnie Darko''yla sevmis birisi olarak bu film hakkinda yorum yazmasam daha iyi olur diye düsündüm. Sonra nasil olsa film hakkinda saglam hiç bir seyin aklimda kalmadigi (izleyeli bir hafta oldu), zaten yorum yazamayacagim aklima geldi :) Lütfen bu filmi Inland Empire'i bile anlamis su kardesinize anlatin (yersen) :)
  tizep
  tizep

  Takip Et! Takipçi 139 Eleştirisini Oku

  1,0
  11 Haziran 2011 tarihinde eklendi
  Yönetmen Richard Kelly Donnie Darko filminin ardından bu ikinci yapımında resmen uçmuş. Karmakarışık bir yapısal kurgu kurmuş ve uygulamaya kalkmış. Görüleceği üzere bir çuval inciri berbat etmiş. Filmde herşey var fakat izlenebilirlik adına hiçbir şey yok. Final sahnesinde ki starlet centerin güzel renk cümbüşü hariç. Oyuncu kadrosuda ünlü isimler ile kurulu fakat filmin kimyası tutmayınca oyunculuklarda amatör görüntüler oluşturuyor. Birde 2.5 saate yaklaşan film süresi insanı bayıyor.
  naked-eye
  naked-eye

  Takip Et! 40 Eleştirisini Oku

  1,5
  24 Mayıs 2011 tarihinde eklendi
  2 saat 20 dakikanızı sakın boşuna harcamayın. bundan daha saçma sapan filmleri de izlemiştim ama yine de bu film kadar gereksiz değillerdi. sakın!
  oguzcetin990
  oguzcetin990

  Takip Et! 46 Eleştirisini Oku

  4,0
  28 Temmuz 2006 tarihinde eklendi
  The rock varsa izlenir.The Rock'ın filmleri çok keyif veriyor :)
  eycku
  eycku

  Takip Et! 29 Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Kasım 2008 tarihinde eklendi
  s.william scott doğrudan 10.Film çok güzeldi bence.
  fatihekinkiran
  fatihekinkiran

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Ağustos 2006 tarihinde eklendi
  Sarah Michelle Gellar'ın performansını merak ediyorum ilk kez böyle bir rolde oynuyor ve izlenmeye değer.Filmin cast'i baya iyi.İzlemek için sabırsızlanıyorum.Bekleyelim ve görelim....
  vasilji-zaithzev
  vasilji-zaithzev

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  0,5
  21 Nisan 2008 tarihinde eklendi
  Film başlarken güzel bir konunun yakalandığını farkediyorsunuz.Filmi, izleyeni izlerken sürekli bir bekleyiş içersinde bırakıyor.Ama o beklenen birşeyler bir türlü gerçekleşmiyor.
  Kısaca sıkıcı,akıl karıştırıcı,vermek istediği mesajı kendi elleriyle boğan bir film olmuş.

  The Rockdan aksiyon bekleyen The Rock hayranları kesinlikle hayal kırıklığına uğrayacak.Çünkü The Rock filmde en ufak olayda korkup ne yapacağını bilemeyen bir karakteri canlandırıyor :)
  ahmetolgun
  ahmetolgun

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  4 Nisan 2008 tarihinde eklendi
  Arkadaşlar ben filmi izledim. İzlememin tek sebebi The Rock'tır. Kadrosu onun haricinde aslında güzel. Ama konusu gerçekten berbat, sıkıcı, basit. Dediğim gibi sadece The Rock için izledim. Tabi bu benim kişisel görüşüm.
  Saygılar...
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top