Hesabım
  Husbands and Wives
  Ortalama puan
  3,8
  40 Puanlama
  Husbands and Wives hakkında görüşlerin ?

  6 Kullanıcı yorumları

  5
  0 Eleştiri
  4
  5 Eleştiri
  3
  1 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  4,0
  17 Ağustos 2019 tarihinde eklendi
  Woody Allen'ın 10-12 filmini izlemişimdir. Belli farklılıkları olsa da aslında hepsini birkaç cümle içinde özetlemek, kadın-erkek, evlilik, entelektüel ilişkileri irdelediğini vurgulamak sanırım yanlış olmaz. Ancak bu kadar aynı şeylerden bahsedip her filminde bu kadar kalite ve sürükleyicilik yakalayan yönetmen sinema tarihinde belki de yoktur. Aynı oyuncular, aynı konular, benzer senaryo, ancak yine de harika bir seyirlik. Allen'ın özellikle 80'ler sonu 90'lar başı çektiği filmler birbirine çok benzer. 'Husband and Wives' da bu furyadan. Fakat dediğim gibi, harika bir seyirlik.
  beck31
  beck31

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  4,5
  24 Ocak 2009 tarihinde eklendi
  Evlilik ve ortaya çıkardığı ilişki düzeyi, şüpheler, kanırtan olaylar, geçmişle yüzleşmek üzerine Woody Allendan dahice bir film Husbands and Wives.Entellektüel kadın-erkek ilişkilerini bir çırpıda özetliyor.Yan karakterlerdeki Juliette Lewis ve Liam Neeson olsun, baş karakterler olsun ki bu filmde favorim Judy Davistir(Oscara da aday olmuştur.), zekice ve ince mizahla işlenmiş çok beğendiğim dürüst mü dürüst Woody Allen filmi.
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  3,0
  25 Haziran 2012 tarihinde eklendi
  Allen iki çiftin gözünden evlilik, aşk ve bağlılığı anlatıyor.Eminim amerikadaki herçiftin kendinden birşeyler bulucağı, modern bir ilşki rehperi olarak görülecek bir yapıt.Ama ülkemizdeki evlilik kurumuyla yada ilşki yaklaşımlarıyla bi yakınlığı olmaması ister istemez filmin içine girilmesini zora sokuyor. Bu nedenlede Allenın orta karar filmlerinden biri bana göre.
  10/6
  adofina
  adofina

  Takip Et! Takipçi 38 Eleştirisini Oku

  4,5
  29 Mart 2007 tarihinde eklendi
  evet gerçektende evlilik ve ilişkiler üzerine woody allen'ın söylediği seyler var, herşey dışardan gözündüğü gibi degil yada mutlu aile tablosunun ne kadar inandırıcı olup olmadığı gibi,
  film gayet güzeldi,izlenmeli..
  senward
  senward

  Takip Et! Takipçi 231 Eleştirisini Oku

  4,0
  16 Eylül 2006 tarihinde eklendi
  gerçekten tam bir woody allen filmi izlenmeye deger
  oscar1041
  oscar1041

  Takip Et! Takipçi 6 Eleştirisini Oku

  4,5
  2 Ekim 2006 tarihinde eklendi
  filmi çok beğendim.yan karakterleri kesinlikle mükemmel seçilmiş..liam neeson ın sempatik ve hassas olan michael karakteri,juliette lewis in kendisinden yaşça büyük erkeklere düşkün genç kız karakteri benim gözlemlediğim harika iki yan karakterdi.özellikle liam neeson a hayran kaldım.woody allen sıradan verdiği bu karakterleri aslında çok güçlü kılıyor.sonuç olarak çok güzel bir woody allen filmi.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top