Hesabım
  "Queen Charlotte: A Bridgerton Story"nin Yayın Tarihi Belli Oldu

  "Bridegerton" prequel dizisi ne zaman yayınlanacak?

  Netflix

  Netflix, merakla beklenen "Bridgerton" prequel dizisi "Queen Charlotte: A Bridgerton Story"nin yayın tarihini, diziden yeni görseller eşliğinde duyurdu. Kraliçe Charlotte'un gençlik dönemini anlatacak olan yapım 4 Mayıs'ta izleyicilerle buluşacak.

  Golda Rosheuvel, kraliçeninin sonraki yıllarında geçen sahneler için "Bridgerton"da canlandırdığı rolüne geri dönerken, karakterin gençliğine India Ria Amarteifio (Line of Duty) hayat veriyor. Mini dizi, Kraliçe Charlotte'un şöhrete ve güce yükselişini merkezine alırken, Kral George ile olan büyük aşkının ve evliliğinin toplumsal bir değişimi nasıl ateşlediğini anlatacak.

  Rosheuvel'in yanı sıra, "Bridgerton"da Lady Danbury olarak tanıdığımız Adjoa Andoh da dizinin kadrosunda yer alıyor. Genç Lady Danbury'i ise Arsema Thomas canlandırıyor. "Queen Charlotte: A Bridgerton Story"nin oyuncu kadrosunda ayrıca Michelle Fairley, Corey Mylchreest, Sam Clemmett, Freddie Dennis, Richard Cunningham, Tunji Kasim, Rob Malone, Cyril Nri ve Hugh Sachs yer alıyor.

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top