Hesabım
  Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'u Bir Araya Getiren "Tetikçinin Oğlu" Dizisine İlk Bakış!

  Kadroda ayrıca Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç gibi isimler var.

  Sevilen oyuncular Timuçin Esen ile Şevket Çoruh'u kariyerlerinde ilk kez bir araya getiren "Tetikçinin Oğlu" dizisinden görseller ve fragman yayınlandı. Dizinin çekimleri Mart ayında başladı, yayın tarihi ise henüz belli değil.

  Yapımını O3 Medya ve Same Film'in, yapımcılığını ise Saner Ayar ile Ömer Durak'ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Genco Özak, Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç, Bahar Şahin, Esra Kızıldoğan ve Baran Can Eraslan gibi isimler yer alıyor. Ünlü şarkıcı Nükhet Duru da konuk oyuncu olarak kadroda bulunuyor.

  "Tetikçinin Oğlu"nun genel hikaye ve senaryosu Gökhan Horzum’a ait. Yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor. Dizinin konusu kısaca şöyle:

  Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh) kırk yıllık dosttur. İskender’in oğlu bir kaza sonucu vefat eder. Bu olayda suçlanan ise Korkmaz’ın 22 yıl önce kaybettiği ve yıllardır aradığı oğlu Metin (Genco Özak) olur. Artık iki dost karşı karşıyadır: biri oğlu öldüğü için, diğeri ise oğlu ölmesin diye…

  Etkileyici oyuncu kadrosu ve heyecan verici konusuyla "Tetikçinin Oğlu" çok yakında FOX’ta başlıyor.

  Fox

  .

  ITV

  .

  BBC

  .

  .

  .

  Prime Video

  .

  .

  .

  BBC

  .

  .

  .

  BBC

  .

  .

  .

  .
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top