Hesabım
  "Orphan Black: Echoes" Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı!

  "Orphan Black" spin-off'unun başrolünde Krysten Ritter var.

  AMC

  Bundan on yıl önce ilk kez izleyici karşısına çıkan "Orphan Black" kısa sürede çok sevilen bir dizi haline geldi ve 2017 yılında final yaptı. Şimdilerde ise yeni spin-off dizisi "Orphan Black: Echoes" izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor.

  Ana dizi ile aynı evrende, gelecekte geçen "Echoes", hayatları iç içe geçen bir grup kadının kimliklerinin gizemini çözerek ve yürek burkan bir aşk ve ihanet hikayesini ortaya çıkararak birlikte çıktıkları bir yolculuğu konu alacak.

  "Orphan Black"in onuncu yılı şerefine paylaşılan yeni görseller dizinin dünyasına ve oyuncu kadrosuna ayrıntılı bir bakış atmamızı sağlıyor. Yeni görüntüler, dizinin yıldızı Krysten Ritter'ı dünyadaki yerini arayan bir kadın olan Lucy olarak gösteriyor. Oyuncu kadrosundan Avan Jogia ve Keeley Hawes de fotoğraflarda görülüyor.

  Dizinin yaratıcısı Anna Fishko, senaryoyu kaleme almasının yanı sıra, David Fortier, Ivan Schneeberg, John Fawcett, Katie O’Connell Marsh, Nick Nantell ve Kerry Appleyard ile birlikte yürütücü yapımcılığı üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise John Fawcett oturuyor.

  "Orphan Black: Echoes" için henüz bir yayın tarihi belirlenmedi.

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC

  .

  AMC
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top