Hesabım
  Çağatay Ulusoy'lu Netflix Dizisi "Terzi" Ne Zaman Yayınlanacak?

  İlk görseller ve tanıtım videosuyla birlikte yayın tarihi duyuruldu.

  Netflix, güçlü karakterleri, geçmişten gelen sırları ve aşkı konu alan yeni dizisi "Terzi"nin yayın tarihini açıkladı. Başrolünde Çağatay Ulusoy’a yer veren dizi 2 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

  Genç ve yetenekli bir terzi olan Peyami’nin hikayesinin anlatıldığı dizide Peyami, dedesinin ölümünden sonra herkesten gizlediği babasının sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalır. Bugüne dek uzak durduğu, çevresindeki herkesten gizlediği ne varsa yüzleşmek zorunda kalırken, geçmişin üzerindeki sır perdeleri de aralanır.

  "Terzi"nin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi başarılı isimler yer alıyor. Cem Karcı’nın yönettiği dizinin senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldı.

  "Terzi"nin konusu kısaca şöyle:

  Yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami, dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa'nın bakımını üstlenmek zorunda kalır ve en büyük sırrını İstanbul'daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami'nin ve Mustafa'nın hayatına girer.

  Terzi

  Netflix

  Terzi

  Netflix

  Terzi

  Netflix

  Terzi

  Netflix

  Terzi

  Netflix

  Terzi

  Netflix
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top