Hesabım
  HBO İmzalı "The Idol"ın Prömiyeri Cannes Film Festivali'nde Yapıldı

  "The Idol" 5 Haziran'dan itibaren BluTV'de!

  Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, 2023’ün en iddialı dizisi "The Idol"ı yayınlamak için gün sayıyor. The Weeknd ve Lily-Rose Depp’in başrolünde yer aldığı dizinin prömiyeri geçtiğimiz gün Cannes Film Festivali’nde yapıldı. "Euphoria"nın yaratıcısı Sam Levison imzalı dizi 5 Haziran itibariyle BluTV’de yayında olacak.

  Başrollerini Lily-Rose Depp ve Abel Tesfaye'nin (The Weeknd) üstlendiği, yükselen bir pop yıldızı ile romantik bir ilişkiye girdiği akıl hocasının hikayesini konu alan "The Idol" pop kültürünün en uç noktalarını ekrana getirecek ve şov dünyasının ihtişamlı atmosferini izleyicilerle buluşturacak.

  "The Idol" ABD yayınının ardından 5 Haziran’da sadece BluTV’de yayınlanacak. Dizinin konusu kısaca şöyle:

  Jocelyn (Lily-Rose Depp), son konser turunun yaşadığı sinir krizi sonucu raydan çıkmasının ardından, Amerika'nın en büyük ve en seksi pop yıldızı olarak hak ettiği statüsünü geri almaya kararlıdır. Tutkuları, kirli bir geçmişe sahip olan bir gece kulübü menejeri Tedros (The Weeknd) tarafından yeniden alevlenir. Peki bu romantik uyanışı onu görkemli yeni zirvelere mi yoksa ruhunun en derin ve en karanlık derinliklerine mi götürecek?

  The Idol

  .

  The Idol

  .

  The Idol

  .

  The Idol

  .

  The Idol

  .

  The Idol

  .

  The Idol

  .

  The Idol

  .
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top