Hesabım
  Keanu Reeves'in Sunacağı "Formula 1" Belgesel Dizisine İlk Bakış!

  Disney+, "Brawn: The Impossible Formula 1 Story"den Keanu Reeves'li ilk görselleri paylaştı.

  Disney+

  Keanu Reeves bu yıl, serinin en çok hasılat yapan filmi olan "John Wick: Chapter 4"ün başarısıyla iyi bir başlangıç yaptı, şimdilerde ise Disney+ belgesel dizisi "Brawn: The Impossible Formula 1 Story"ye ev sahipliği yaparak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Merakla beklenen dizi, 2009'da sadece 1 İngiliz Sterlinine mal olan bir takımla Dünya Şampiyonluğunu kazanan bağımsız Brawn takımının başarısını masaya yatıracak. Reeves dört bölümlük dizide hem anlatıcılığı üstlenecek hem de yarış pilotları Jenson Button ve Rubens Barrichello, eski Ferrari başkanı Luca di Montezemol ve Ross Brawn'ın yanı sıra zayıf takımın parçası olan diğer kişilerle röportajlar yapacak.

  "Brawn: The Impossible Formula 1 Story" ile Reeves; pistte, garajda ya da toplantı odasında, yeterli bir kadroya ve finansmana sahip olmayan takımın kazandığı mucizenin bir parçası olan insanlarla birlikte hayranlarını Formula 1 masalının perde arkasına götürecek. Taraftarlar ayrıca F1 arşivlerine özel erişimin yanı sıra takımı zafere taşıyan İngiliz F1 pilotları Button ve Brawn'ın katkıları hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler.

  Dizi sorumlusu Simon Hammerson'ın geliştirdiği ve yapımcılığını üstlendiği dizi, 2022 Broadcast Ödülleri'nde En İyi Spor Belgeseli kazananı Daryl Goodrich tarafından yönetiliyor. Yönetici yapımcılar arasında Reeves, Sean Doyle ve Neil Duncanson yer alırken yapımcılığı North One üstleniyor.

  "Brawn: The Impossible Formula 1 Story" bu yıl içinde izleyicilerle buluşacak ancak kesin yayın tarihi henüz belli değil.

  Brawn: The Impossible Formula 1 Story

  Disney+

  Brawn: The Impossible Formula 1 Story

  Disney+

  Brawn: The Impossible Formula 1 Story

  Disney+

  Brawn: The Impossible Formula 1 Story

  Disney+
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top