Hesabım
  Bu Sonbahar Mutlaka İzlenmesi Gereken 6 Yeni Dizi!

  Kara komediden, romantik dönem dramasına bu 6 yeni dizi takibinizde olsun.

  Showtime

  Hollywood'da ne yağmur, ne kar, ne sıcaklık ne de çifte grev, TV endüstrisinin bu sonbaharda ekranları yeni dizilerle doldurmasını engelleyemiyor. Kore yapımı bir hayatta kalma dramasından, seksi ve yürek parçalayıcı bir dönem romantizmine kadar uzanan bu altı dizi radarınızda olsun. Kim bilir, belki siz bu dizileri izlerken grev biter, oyuncular ve yazarlar nihayet işlerine dönmüş olurlar.

  Other Black Girl

  Hulu

  The Other Black Girl - Hulu

  Şu anda yayında

  Yazı işleri asistanı olan Nella, şirketteki tek siyahi kız olmaktan sıkılır. Yeni işe giren bir başka siyahi Hazel, Neila'yı oldukça heyecanladırır. Ancak şirkette Hazel'ın yıldızı parlamaya başladığında, Neila çılgına dönecek ve şirkette bir takım dolaplar döndüğünü fark edecektir.

  Found

  NBC

  Found - NBC

  3 Ekim

  Nkechi Okoro Carroll tarafından yaratılan dizide Shanola Hampton, yetkililerin gözden kaçırdığı kayıp kişileri bulmaya adanmış bir ajansı yöneten halkla ilişkiler uzmanı Gabi Mosely'yi canlandırıyor. Kendisi de bir kaçırılma olayından sağ kurtulan Gabi, bir davranış uzmanı (Kelli Williams), parlak bir hukuk öğrencisi (Gabrielle Walsh), bir teknoloji dehası (Arlen Escarpeta) ve azimli bir araştırmacı (Karan Oberoi) gibi uzmanlardan oluşan bir ekiple kayıpların peşine düşer ancak bir de sürprizi var!

  Bargain

  Paramount+

  Bargain - Paramount+

  5 Ekim

  Noh Hyung-soo (Jin Sun-kyu), çekici lise öğrencisi Park Joo Young (Jeon Jong-Seo) ile seks için buluşacağını düşünerek dağlardaki ücra bir otele gelir. Burada onu bir organ mafyası beklemektedir. Çete organları açık arttırma ile satışa çıkarmaktadır. Ancak işler bu kadarla kalmaz, tam satış esnasında bir de deprem olur. Yıkık dökük otelden ve organ mafyasından kaçmaya çalışan herkes canını kurtarmanın derdine düşer. Hem gerilimli dakikalar, hem de kara komik bir eğlence başlar.

  Fellow Travelers

  Showtime

  Fellow Travelers - Showtime

  29 Ekim

  Karizmatik Hawkins Fuller, politik kariyerini her şeyin önünde tutarak, romantik ilişkilerden kaçınır. Ta ki idealizmle dolu genç bir adam olan Tim Laughlin ile tanışana kadar. Birbirleriyle ilgilenmeye başlamaları Joseph McCarthy ve Roy Cohn'un ABD'de 20. yüzyılda yaşanan en karmaşık siyasi dönemlerden biri olan "yıkıcılara ve cinsel sapkınlara" savaş ilan etmesiyle aynı zamana denk gelir.

  All the Light We Cannot See

  Netflix

  All the Light We Cannot See - Netflix

  2 Kasım

  All the Light We Cannot See, görme engelli bir Fransız genç olan Marie-Laure ve bir Alman askeri olan Werner'in hikayesini konu ediyor. Marie-Laure, Paris'te babasının çalıştığı müzenin yakınlarında yaşamaktadır. Nazilerin işgali sırasında baba kız, Paris’ten kaçmak zorunda kalır. Genç Alman Werner ise bildiği her şeyi kendi kendine öğrenmiş yetim bir radyo uzmanıdır. Werner, tüm bilgisini Fransız Direnişini yenmek için kullanmak üzere askere alınır. İkisinin yolu, işgal altındaki Fransa'da 2. Dünya Savaşı'nın yıkımından sağ kurtulmaya çalışırken kesişir.

  Fargo

  FX

  Fargo - FX

  21 Kasım

  Noah Hawley'nin suç antolojisi, 1950'lerin Kansas City'sine doğru bir yoldan sonra, 2019 dolaylarında Minnesota'daki evine geri dönüyor. Giderek kutuplaşan Amerika'nın banliyö kaygılarıyla dolu olan 5. sezon, Fargo'nun kasvetli ve acımasızca komik temellerine geri dönmesine izin veriyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top