Hesabım
  Çağatay Ulusoy Başrollü Gaddar'dan İlk Tanıtım Fragmanı ve Görseller

  "Gaddar" çok yakında FOX’ta!

  FOX’un Ay Yapım imzalı yeni dizisi "Gaddar"ın heyecanla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın yer aldığı diziden paylaşılan tanıtım, "Gaddar"ın sert dünyasına dair ipuçları veriyor.

  Senaryosunu Hürer Ebeoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk’ün yer aldığı dizide Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’a Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran gibi önemli isimler eşlik ediyor.

  Çağatay Ulusoy’u uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına döndüren ve şimdiden büyük bir merakla beklenen ‘Gaddar’ etkileyici hikayesi ve güçlü kadrosuyla da dikkat çekiyor. Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alan dizinin tanıtımına Erkin Koray’ın "Gaddar" şarkısı eşlik ediyor.

  Gaddar çok yakında FOX’ta!

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım

  Gaddar

  Ay Yapım
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top