Hesabım
  "Kimler Geldi Kimler Geçti"den Yeni Fragman ve Görseller!

  Serenay Sarıkaya başrollü, Ece Yörenç imzalı "Kimler Geldi Kimler Geçti" için geri sayım hızlandı!

  Netflix, oyuncu kadrosu ve yaratıcı ekibi ile büyük bir heyecan uyandıran "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin resmi fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı. 9 Mayıs’ta tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak olan dizi, izleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

  Serenay Sarıkaya liderliğinde, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi dinamik ve sevilen bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç, yönetmenliğini Bertan Başaran, yapımını ise Ay Yapım üstleniyor.

  Modern dünyanın ilişkilerini tüm gerçekliği ile mercek altına alan, izleyicilere kendi ilişkileri ve arkadaşlıkları hakkında yepyeni bakış açıları sunmaya hazırlanan "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin konusu kısaca şöyle:

  Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

  "Kimler Geldi Kimler Geçti" 9 Mayıs'ta Netflix'te!

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix

  .

  Netflix
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top