Hesabım
  Netflix’in Yeni Dizisi "Uysallar"ın Özel Gösterimi Atlas Sineması’nda Gerçekleşti
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 27 Mar 2022 - 11:11

  "Uysallar" 30 Mart, Çarşamba tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

  Netflix’in Hakan Günday ve Onur Saylak imzalı yeni dizisi "Uysallar"ın özel gösterimi İKSV işbirliği ile Atlas Sineması’nda gerçekleşti. Etkinliğe dizinin başrol oyuncuları Songül Öden, Öner Erkan, Umut Yeşildağ, Nilay Yeralve İbrahim Selim’in yanı sıra dizinin yaratıcıları Hakan Günday ve Onur Saylak, yapımcısı Kerem Çatay ve Netflix’in içerik direktörü Pelin Diştaş da katıldı.

  Oyuncu kadrosunda ayrıca Haluk Bilginer, Uğur YücelNezaket Erden gibi isimlerin yer aldığı "Uysallar", üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesini anlatıyor.

  2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen hikayede, Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükebilir, ancak her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır. Aile üyeleri birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanışırız. "Uysallar", arka planda İstanbul’un tanımlanamayan şehir görselliğinde izleyiciye alternatif bir aile hikayesi sunarken aynı zamanda “ben en son ne zaman mutluydum?” diye sordurtacaktır.

  "Uysallar" 30 Mart, Çarşamba tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top