Hesabım
  Kasım Ayında GAİN'de Neler Var?

  Kahkaha, gerilim, dram, en güncel konular, en yeni belgeseller ve çok daha fazlası Kasım'da GAİN'de.

  Yenilikçi dijital yayın platformu GAİN'in Kasım ayı programında neler var? GAİN Kasım ayında hem ekran karşısında keyif yapmak isteyenleri, hem de en kısa zamanlarını dahi kaliteli içeriklerle değerlendirmeyi tercih edenleri memnun edecek dolu dolu bir program sunuyor. Bu ay sevilen dizi ve programların merakla beklenen yeni sezonları arka arkaya yayına giriyor.

  #Etkileyici 2. Sezon

  Sosyal medyanın hayatımızı etkileme gücünü özgün bir biçimde gözler önüne seren #Etkileyici’nin heyecanla beklenen 2. sezonu 5 Kasım’da GAİN’de başlıyor. İlk sezonda şöhretinin zirvesinde bir influencer olan Leyla karakterinin tek bir gecede tepetaklak olan hayatını merceğe alan bu çarpıcı hikâye, psikolojik unsurların öne çıktığı yeni sezonunda polisiye ve gerilim meraklılarını da memnun edecek.

  Dayı Şov

  Hülya Avşar’dan Gülşen’e, Fatih Ürek’ten Enis Arıkan’a, Didem Soydan’dan Eypio’ya, bugüne kadar birbirinden ünlü ve renkli konukları ağırlayan Dayı Şov geri dönüyor! Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da canlı yayınlandığı sırada yine ücretsiz olarak izlenebilecek Dayı’nın kendine has mizahı talk show hasreti çekenlere ilaç gibi gelecek. 

  Cezailer

  İlk sezonuyla geçtiğimiz günlerde yayına gelen Cezailer, Kasım’da sezon finali yapacak. Bir psikiyatrın riskli bir deney için kendi isteğiyle akıl hastanesine girişini konu alan dizi, usta oyuncu kadrosunun yanı sıra beklenmedik olaylarla bezeli senaryosu ve yenilikçi reji diliyle de izleyicinin dikkatini çekmişti. 

  TuzBiber

  TuzBiber ekibinin kulaktan kulağa yayılan, biletleri kapışılan, sosyal medyada bolca paylaşılan kahkaha garantili stand-up gösterileri GAİN’de yayınlanmayı sürdürüyor.

  Sakin

  Geçtiğimiz günlerde kurucu şefi olduğu restoranıyla Michelin yıldızı kazanan Pınar Taşdemir, sessiz ve tarifsiz yemek programı “Sakin” ile GAİN izleyicisine farklı bir seyir keyfi sunuyor. 

  Oyunbozan

  2021 yılı sonu itibarıyla global hacmi 2 milyar dolar seviyesine yaklaşan, Türkiye de dahil pek çok ülkede resmi spor dalı olarak tanınan, oyuncularına müthiş bir kariyer, tanınırlık ve çok ciddi maddi kazançlar vaat eden e-sporla ilgili tüm merak edilenler “Oyunbozan”da yanıt buluyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top