Hesabım
  Yeni Dizi "Kurşun"dan Çarpıcı Kareler
  30 Eyl 2019 - 10:51

  İlk bölüm 23 Ekim'de!

  1. +

  Fox'un bu sezonki iddialı dizi projesi Kurşun, 23 Ekim'de ilk bölümüyle ekrana gelecek.  Engin Altan Düzyatan, Burçin TerzioğluBerrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya'nın başrolleri paylaştığı dönem dizisinin proje tasarımı ve yapımcılığı Gül Oğuz'a ait.

  Sezona başlamak için gün sayan dizinin oyuncuları geçtiğimiz günlerde objektif karşısına geçti ve bu birliktelik birbirinden çekici karelerle süslendi. 70’li yılların birbirinden şık kostüm ve aksesuarları ile objektif karşısına geçen oyuncular, verdikleri pozlarla göz kamaştırdılar. Dizinin anlatıldığı dönemin renkli atmosferi fotoğraflara yansırken, tüm oyunculara döneme özel styling çalışması yapıldı. 

  1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatan Kurşun'un diğer rollerinde Engin ŞenkanKürşat AlnıaçıkSeda AkmanBora AkkaşBegüm AkkayaGülizar IrmakŞebnem DilligilCem Kurtoğlu gibi isimler yer alıyor. Kurşun'un yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel üstleniyor. Senaryoda ise Kerem DerenÇisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın imzası bulunuyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top