Hesabım
  "Titans"ın Yeni Tanıtımında Deathstroke, Jason Todd'u Kaçırıyor!
  1 Eki 2019 - 20:05

  Jason Todd, Deathstroke'un elinde!

  "Titans"ın Yeni Tanıtımında Deathstroke, Jason Todd'u Kaçırıyor!
  1. "Titans"ın Yeni Tanıtımında Deathstroke, Jason Todd'u Kaçırıyor! +

  Titans'ın 2.05 bölümünde Jason Todd, Deathstroke'un elinde! Jason Todd için tehlike her an büyürken, ekip de kurtarma görevine girişiyor. Takım ayaklanmaya başlamışken, Dick ve diğerleri Jason Todd’un hayatını kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya yemin ederler. Gar’ın, Jason’ın kaçırılması konusundaki suçluluk hissi Todd'u kurtarma görevini zorlaştırırken, Rachel’ın karanlık sırrı da onun içini kemirmeye devam ediyor. Deathstroke, Jason karşılığında Rose'u talep ettiğinde ortaya çıkan, ahlaki kriz, takımı içeriden bölmekle tehdit ediyor.

  İkinci sezonla birlikte Titans'a yeni isimler ekleniyor. Superboy olarak karşımıza Joshua Orpin çıkacakken, Deathstroke rolüyle Esai Morales'i, Deathstroke'un oğlu Jericho Wilson olarak Chella Man'ı izliyoruz. Ravenger'ı ise Chelsea Zhang canlandırıyor. Dizinin orijinal kadrosunda; Dick Grayson - Robin (Brenton Thwaites), Rachel Roth - Raven (Teagan Croft), Gar Logan - Beast Boy (Ryan Potter) ve Kory Anders - Starfire (Anna Diop) bulunuyordu. Game of Thrones'un fedakar ve Khaleesi'sine sadık şövalyesi Jorah Mormont olarak gönüllere kazınan İskoç aktör Iain Glen'in Bruce Wayne'e, yani Batman'e hayat verdiği 2. sezonda Brenton Thwaites tarafından canlandırılan Dick Grayson da güçleniyor.

  Çizgi film olarak yayınlanan ve filmleri çekilen Teen Titans'ın gerçek oyuncularla çekilen versiyonu olan "Titans"la birlikte DC Evreni, dizi dünyasını bu yıl birçok diziyle genişletti. İlk sezonun ardından iptal edilen "Swamp Thing", "Black Lightning", "Young Justice: Outsiders" ve "Harley Quinn" gibi yapımlar da bu diziler arasında yer alıyor. Ayrıca süper kahramanların hükümranlığı küçük ekranlarda devam ediyor. Bunu devam ettiren yapımlaradan biri de son dönemlerin en beğenilen dizisi The Boys oluyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top