Hesabım
  Bebek Yoda, The Mandalorian'ın İlgi Odağı Oldu!

  The Mandalorian yayınlandığı günden beri bebek Yoda izleyicilerin ilgisini çekiyor!

  Disney+'ta büyük ses getiren orijinal dizi The Mandalorian, yayınlandığı günden itibaren tartışma konusu olmaya devam ediyor. Orijinal Star Wars serisinin atmosferini bozmadan, uzay teması ile Western'i birleştiren The Mandalorian'ın odağı ise bebek Yoda oldu. 50 yaşında olmasına rağmen çok şirin görünen bebek Yoda, sosyal medyadan birçok tepki aldı.

  Disney+ streaming platformu açılışını 12 Kasım'da yapmıştı. Platformda yer alan Star Wars Evreni'ne ait The Mandalorian dizisi, platforma 10 milyonun üzerinde izleyiciyi çekmişti. Henüz yalnızca 2 bölümü yayınlanan The Mandalorian'da hayranların ilgisini çeken bir konu bulunuyor. Son derece beğenilen dizide bebek Yoda yer alıyor. The Mandalorian dizisi tam olarak Star Wars: Return of The Jedi filminin bıraktığı yerden görevi devralıyor. Star Wars: The Force Awakens'a geçiş yaptığımızda, hikayede birçok boşluk bulunuyordu. The Mandalorian ise bu boşlukta bulunan İlk Düzen'in ortaya çıkışı, Galaktik Cumhuriyet'in yıkılışı gibi konuları yayın hayatı boyunca inceleyecek.

  Dizide ana karakter olan The Mandalorian'ın rolünü bebek Yoda'nın çaldığı görülüyor. Tabii bu karakterin Jedi ustası gerçek Yoda ile bir ilgisi yok. Dizide bebek Yoda'nın 50 yaşında olduğunu öğreniyoruz. Ayrıca bebek Yoda, Mandalorian'ı Mudhorn tehlikesinin ellerinden de kurtarıyor. Dizinin yaratıcısı Jon Favreau, bu yeni karakter hakkında şu sözleri sarf ediyor: "Yeni karakterler yaratmak ve onları şaşırtmak çok eğlenceli. Aynı zamanda galakside yaşanan devrimden sonra neler olduğuyla ilgili geniş bir bakış sunulmasına yardımcı oluyor. O, önemli bir karakter."

  İşte sosyal medyadan bebek Yoda ile ilgili yorumlar...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top