Hesabım
  Kendi Dizisini Hak Eden 10 TV Karakteri
  30 Ağu 2020 - 18:21

  Dizisi yapılsa da izlesek dediğimiz 10 yan karakter!

  Ned Stark - Game of Thrones
  1. Ned Stark - Game of Thrones +

  Game of Thrones

  Stark Hanedanı'nın lideri olan ve dizinin en sevilen karakterlerinden olan Ned Stark, Sean Bean tarafından canlandırıldı. 

  Devamı...
  Gerçekten harika bir televizyon dizisi, etkileyici bir hikaye anlatımı veya göz alıcı görsellerle övünebilir, ancak bizi güldüren, ağlatan ve iyi yazılmış, iyi oynanmış karakterler olmayan bir dizi, izleyicinin gözünde kalıcı olmayabilir ve uzun süre yayında kalması güçleşir. Sevilen karakterler bazen ön planda ve dizinin merkezinde olabilir ama bazen de az ekran süresine sahip olup, dikkat çeken yan roller olarak akılda kalırlar. Her durumda ve çoğu zaman en çok sevdiğimiz karakterlerin hikayesinin daha derinini merak ederiz.

  Diziler bittiğinde belirli bir karakterin kaderi hakkında hala sorularımız vardır ve geleceğinin nasıl olacağını tartışırız. Tabii bazılarının da geçişte yaşadıklarını. Frasier ve Better Call Saul gibi şovların kanıtladığı gibi, bazen bir spin-off proje bu cevapları fazlasıyla verir ve izlenme sayıları orijinal diziyi bile geçebilir. İşte bu amaçla, hak ettiğini düşündüğümüz, var oldukları diziler için ilgi odağı olan ve kendi dizileri olsa ilgi çekmesi kesin birkaç TV karakterini listeledik!
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top