Hesabım
  BluTV Dizisi "Yeşilçam"ın Setinden İlk Görseller!
  10 Mar 2021 - 14:21

  İddialı diziden ilk resmi görseller paylaşıldı..

  Yeşilçam
  1. Yeşilçam +
  Devamı...
  Türkiye’nin önemli dijital platformlarından BluTV’nin tanıtımlarıyla izleyicilerin heyecanını artıran özel yapım ‘Yeşilçam’ın çekimleri devam ederken, ilk resmi görseller paylaşıldı. Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı; zengin oyuncu kadrosu ve o döneme ait yoğun duygular yaşatacak hikayesiyle ‘Yeşilçam’ yakında BluTV’de seyirciyle buluşacak.

  İzleyenleri 1960’lı yılların Türkiye’sine götürerek dönemin gölgesinde altın çağını yaşayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının mücadelesini gözler önüne serecek olan dizinin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı. Sinema aşığı bir yapımcı olan Semih Ateş’in (Çağatay Ulusoy) sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra Yeşilçam’da yeniden var olabilmek için vereceği zorlu savaşı anlatacak olan ‘Yeşilçam’ın senaryosu Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün imzasını taşırken, dizinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Çağan Irmak oturuyor.

  Dizinin oyuncu kadrosunda ise, Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş’ı buluşturan ‘Yeşilçam’ yakında sadece BluTV’de!
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top