Hesabım
  Netflix Dizisi "Cowboy Bebop"tan İlk Görseller!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 23 Ağu 2021 - 17:00

  John Cho başrollü Cowboy Bebop, izleyici karşısına geçmeye hazır.

  Cowboy Bebop
  1. Cowboy Bebop +
  Devamı...

  Christopher Yost'un yazarı olduğu uyarlama dizi Cowboy Bebop'tan ilk görseller resmi olarak paylaşıldı. Live-action olarak yayın hayatına başlayacak olan Cowboy Bebop'un başrolünde John Cho bulunuyor. André Nemec ve Jeff Pinkner'ın geliştirdiği Cowboy Bebop, 90'lı yılların popüler anime dizisinden uyarlanarak ekranlara getiriliyor. 

  90'lı yılların en popüler anime dizileri arasında Sailor MoonDragon Ball Z ve Cowboy Bebop bulunuyordu. Şimdi ise meşhur ödül avcımız Spike Spiegel, ekranlara yeniden uyarlandı. Dizide Faye Valentine'i Daniella Pineda; Jet Black'i Mustafa Shakir; Vicious'ı Alex Hassell; Julia'yı ise Elena Satine canlandırıyor. Görsellerden anladığımız kadarıyla John Cho'lu başkahramanımızı Toshihiro Kawamoto'nun yaptığı karakter tasarımları tamamlıyor.

  Cowboy Bebop, güneş sisteminin en azılı suçlularını yakalamaya çalışan kelle avcıları’in maceralarını konu ediyor. Kelle avcısı bir grup, galaksinin en tehlikeli suçlularının peşine düşer. Spike Spiegel, Jet Black, Faye Valentine ve Radical Ed’den oluşan ekip, güneş sisteminin en azılı suçlularını yakalamaya çalışmaktadır. Kelle avcıları, yeterli miktarda bir bedel karşılığında dünyayı kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

  Yakında Cowboy Bebop'un caz müzik ilhamlı Yoko Kanno imzalı soundtrackleri de yayınlanacak. Cowboy Bebop, 19 Kasım tarihinde Netflix'teki yayın hayatına başlayacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Oreganus
   diyecek bir şey bulamıyorum
  Yorumları göster
  Back to Top