Hesabım
  American Horror Story'nin En Korkunç Kötüleri
  6 Eyl 2021 - 17:00

  American Horror Story, 10. sezonuyla kaldığı yerden devam ederken biz de geçmişe göz atalım.

  Ryan Murphy'nin yaratıcısı olduğu American Horror Story antoloji dizisi tam 10 yıldır FX'teki yayın hayatına devam ediyor. Her sezon farklı bir hikayeyi izlediğimiz, zaman zaman farklı sezonlardaki hikayelerin birbiriyle kesiştiği ve bütün bir evren oluşturduğu American Horror Story birçok akılda kalan kötüye sahipti. Şimdilerde Double Feature sezonunun yayınlandığı American Horror Story'de bizi en çok etkileyen kötüleri sizin için listeledik. Sizin aklınızda en çok yer edinen karakter kimdi?

  Mr. March

  American Horror Story'nin Hotel sezonunda izlediğimiz Mr. March, seri katil H.H. Holmes'dan ilham alınarak yaratılmıştı.

  Michael Langdon

  American Horror Story'nin Apocalypse sezonunda izlediğimiz Michael Langdon, şeytani izler taşıyan bir sosyopattı.

  Twisty the Clown

  Freakshow sezonunda karşımıza çıkan Twisty the Clown'ın korkutması için görünümü yeterliydi. Sessiz bir katil olan Twisty'nin korkunç gülüşü hala akıllarımızda.

  Edward Mordrake

  Freakshow'un bir diğer kötüsü Edward Mordrake, iki tarafı olan bir adamdı. Şeytani yönü ona fısıldıyor ve onu kötülük yapmaya sürüklüyordu.

  Rahibe Mary Eunice

  American Horror Story'nin en iyi sezonlarından olan Asylum'da Rahibe Mary Eunice esasen kötü biri değildi. Ama şeytanın ta kendisi onun bedenini ve ruhunu tesir altına almıştı.

  Rahibe Jude

  Asylum'un bir diğer kötüsü Rahibe Jude olmuştu. Jude, şeytan tarafından ele geçirilmemişti. Ama bu onu diğerlerinden daha az acımasız biri haline getirmedi. Tanrı'nın işini yaptığını düşünen Jude, şeytanın işini yapıyordu.

  Kai Anderson

  Cult sezonunun korkunçlu karakteri Kai Anderson, manipülatif biri olmasıyla göze çarpıyordu. İnsanların zayıf noktalarını tespit eden ve onlara göre acı çektiren Kai, bu konuda uzmanlaşmıştı.

  Tate Langdon/ The Rubber Man

  Tate, Murder House sezonunun katil aşığıydı. Gerçekleştirdiği sadistik davranışlar, soğukkanlı bir suikastçi olması, 15 yaşında toplu katliam yapması onun kötülüğünü ortaya koyuyor.

  Dr. Oliver Thredson/ Bloody Face

  Oliver Thredson, Asylum'un kötülerinden biriydi. İnsan psikolojisinden anlayan bir katilin ne kadar tehlikeli olduğunu düşünüyorsunuzdur. Bütün karanlık dürtüleri biliyor ve zamanlar şeytanlarının onu dürtmesine izin verir.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top