Hesabım
  En Güzel Pozlarıyla Vinessa Shaw!
  26 Eyl 2014 - 09:30

  Bu cuma vizyona giren Temmuz Soğuğu filmiyle beyazperdeye gelecek güzel yıldızın en şık fotoğraflarını derledik!

  1. +

  Aslı adı Vinessa Elizabeth Shaw olan güzel yıldız; 1976 yılında Los Angeles, Kaliforniya doğumlu. İlk olarak 80'li yıllarda yer aldığı televizyon dizileri ve filmleriyle oyunculuk kariyerine start verdi. Ayrıca başarılı bir model olan Shaw, gittiği Pitzer Koleji'nden mezun olamadı.

  Stuff Dergisi'nin yaptğı ankete göre dünyadaki en seksi 66. kadın olan Vinessa, 90'lı yıllara kadar pek çok televizyon yapımında yer almaya devam etti. Stanley Kubrick'in çok konuşulan son filmi 1998 yapımı Gözü Tamamen Kapalı'yla beyazperdede yıldızı parladı.

  2000'li yıllara gelindiğinde Salako Romano, Elim Belim Bağlı, Melinda ve Melinda, Tepenin Gözleri ve 3:10 Yuma gibi filmlerle beyazperdede boy göstermeye devam eden başarılı oyuncu sevilen diziler CSI: New York ve House gibi yapımlarda da yer almaya devam etti. 2012 yılında Büyük Mucize ve 2013'te Acı Reçete filmleriyle beyazperdeyi süsleyen Vinessa Shaw, bugün vizyona giren Temmuz Soğuğu filminde başrolü Michael C. Hall, Sam Shepard ve Don Johnson ile paylaşıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top