Hesabım
  "Sonsuz Aşk"ın Karizmatik Doktoru Murat Yıldırım!
  28 Şub 2017 - 13:20

  Murat Yıldırım romantik yapımda doktor oldu.

  1. +

  Yönetmen koltuğunda Kara Para Aşk ve Babam İçin dizilerinin yönetmen koltuğunda oturan ve ilk uzun metraj sinema filmine imza atan Ahmet Katıksız'ın oturduğu yeni dönem romantik yapım Sonsuz Aşk'ın doktoru Can ile tanıştınız mı?

  Kocan Kadar Konuş serisinin has erkeği Murat Yıldırım filmde genç yaşta profesör olan ve uluslararası çapta başarıyla ünlenen Beyin ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. Can karakterini canlandırıyor. Hırslı bir doktor olan Prof. Dr Can hayatı yaşamayı bilmeyen, anı yaşamaktan uzak ancak işinde çok başarılı bir doktor olarak karşımıza çıkacak. Can ve Zeynep’in tüm ezberleri bozan ancak beraberinde aşılması zor engelleri de getiren sonsuz aşkını anlatan film, 24 Mart’ta vizyonda olacak.

  Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir...

  Yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstlediği yeni dönem yapım, kadrosunda ayrıca Fatih AlFiliz AhmetZeynep ÖzderNazlı Pınar Kaya ve Didem İnselelEge Aydan gibi birbirinden başarılı isimler bulunuyor. Filmin senaryosunda ise Deniz Akçay Katıksız'ın imzası var.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top