Hesabım
  "A Wrinkle in Time"dan Kamera Arkası Görüntüler Burada!
  14 Mar 2017 - 09:10

  Yıldız kadrolu fantastik macera filminden eğlenceli kamera arkası fotoğrafları...

  1. +

  Geçtiğimiz ayın ikinci haftası çekimleri başlayan Madeleine L'Engle'nin klasikleşmiş çocuk kitabı A Wrinkle in Time'dan renkli kamera arkası görüntüler yayınlandı.

  Los Angeles Walt Disney Stüdyoları'nda çekimleri devam eden fantastik filmin kamera arkası görüntülerinde bol bol ünlü isim yer alırken yayınlanan fotoğraflar oyuncuların eğlenerek yer aldıkları filmin izleyicileri de eğlendireceğini gösteriyor. 

  Başrollerinde ABD televizyon tarihinin en çok izlenen talk show program sunucularından Oprah WinfreyReese Witherspoon, komedinin yeni yüzü Mindy Kaling, Kaptan Kirk olarak tanınan Chris Pine ve taze yüzlerden Gugu Mbatha-Raw gibi başarılı isimleri bulunduran uyarlamanın kadrosunda Zach Galifianakis, André HollandLevi Miller ve Deric McCabe de bulunuyor. Küçük Meg Murry'yi ise Hollywood'un son keşfi Storm Reid canlandırıyor. Beyazperde uyarlaması için Karlar Ülkesi filminin yönetmenlerinden Jennifer Lee'nin senaryosunu üstlendiği projede yönetmen koltuğuna ise Ava DuVernay oturuyor.

  Film bilim adamı olan babalarının kaybolmasının ardından onu bulmak için yolculuğa çıkan Meg Murray, dahi kardeşi Charles ve arkadaşları Calvin'in maceralarını işleyecek. Bu macerada küçük çocuklar uzaydan paralel evrenlere kadar pek çok yeri ziyaret edecek.

  ABD'de 6 Nisan 2018'de vizyona girmesi planlanan filmin ülkemizde ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top