Hesabım
  "Dünyanın En Güzel Kokusu 2"den Etkileyici Replikler!
  27 Eki 2017 - 11:37

  "Dünyanın En Güzel Kokusu 2" 3 Kasım'da sinemalarda!

  1. +
  "Hayat bu, incitir..."
  Devamı...

  Başrollerinde sevilen oyuncular Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu'nun yer aldığı yerli romantik yapım Dünyanın En Güzel Kokusu'nun devam halkası olan Dünyanın En Güzel Kokusu 2 için geri sayım başladı! Filmden etkileyici replikler, filmin kareleriyle birleşti.

  Derya'yla Hakan'ın büyük aşklarına şahit olduğumuz ilk filmin ardından, devam halkasında Hakan'ın Derya'nın ölümünün ardından yaşadığı zorlu sürece tanık oluyoruz. Hayatını toparlamaya çalışan Hakan, bir yandan Derya'nın anısına tutunmaya çalışırken, bir yandan da hayatın zorluklarıyla mücadele ediyor. Bu süreçte de hayatına yeni biri giriyor.

  Devam halkasında Tuba Ünsal kadroda yer alsa da, hikaye Rıza Kocaoğlu ve Bestemsu Özdemir'e odaklanacak. "Kaybettiysen senin olmuş demektir" sloganıyla yola çıkan devam halkasının kadrosunda ilk filmde yer alan Esra Ruşan ve Burak Altay yer alırken, filmin yeni yüzü ise Ege Aydan oluyor.

  Bu kez yönetmen koltuğuna ilk filmin senaristi olan Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun oturacağı "Dünyanın En Güzel Kokusu 23 Kasım'da sinemalarda olacak!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top