Hesabım
  Bol Yıldızlı "Gringo"da Kimler Var?
  25 Oca 2018 - 10:17

  Bol yıldızlı komedi filmi "Gringo"dan karakter posterleri yayınlandı.

  1. +

  Aksiyon-kara komedi Gringo'nun birbirinden ünlü yıldızlarından posterler geldi. Karakterleri tanıtan posterlerde her karakteri özetleyen semboller de çevrelerini sarmış biçimde görünüyor.

  Yumuşak huylu iş adamı Harold Soyinka için işler pek iyi gitmemektedir. Kimi olaylar sonucunda Harold kendini, sırttan bıçaklayan meslektaşlarının, yerel uyuşturucu barınlarının ve yozlaşmış paralı askerlerin insafına kalmış halde bulur. Kanuna saygılı bir vatandaşken aranan bir suçluya dönüşen Harold, giderek daha tehlikeli hale gelen durumunun içinde hayatta kalmaya çalışmak zorundadır...

  Kadrosunda 2 Altın Küre adaylığı bulunan David Oyelowo, Oscar ödülü sahibi güzel oyuncu Charlize Theron, Altın Küre adayı Joel Edgerton, Hollywood'un romantik komedilerinin sevilen yüzü Amanda Seyfried, Westworld'ün Maeve Millay'i, Altın Küre adayı Thandie Newton ve Powers'ın Christian Walker'ı Sharlto Copley'i bulunduran aksiyon - kara komedi "Gringo", Nash Edgerton'ın elinden çıkıyor.

  David Oyelowo'nun Harold Soyinka karakterini canlandırdığı "Gringo"da, Charlize Theron ve Joel Edgerton ise Harold'ın Meksikalı kartellere ürün satan patronlarını canlandırıyor. Senaryosunda Anthony Tambakis ve Matthew Stone ikisininin imzasını taşıyan "Gringo", 9 Mart 2018'de ülkemizde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • buse odabaş
   ilginç bir komedi filmi olacak
  Yorumları göster
  Back to Top